تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال تهران امشب به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم های پارس جنوبی و استقلال پنج شنبه شب یکی از حساس ترین بازی های هفته چهارم رقابت های لیگ برتر را در ورزشگاه تختی جم برگزار می کنند.

در آستانه این دیدار، جزییاتی از بلیت فروشی این مسابقه منتشر شده است.

محمد اسدی رییس هیئت فوتبال شهرستان جم در خصوص زمان و مکان بلیت فروشی دیدار پارس جنویی جم و استقلال تهران گفت: بلیت این دیدار روز بازی در 20 باجه بلیط فروشی ورزشگاه تختی جم به فروخته خواهد شد و ساعت دقیق بلیت فروشی و باز شدن درب های ورزشگاه در نشست هماهنگی قبل از بازی مشخص خواهد شد.

اسدی ادامه داد: با تصمیم مسئولین باشگاه پارس جنوبی جم بلیط جایگاه تماشاگران این دیدار با قیمت ده هزار تومان و بلیط جایگاه ویژه با قیمت پانزده هزار تومان به فروش می رسد.

او همچنین از فراهم کردن امکانات رفاهی برای تماشاگران این دیدار خبر داد و بیان کرد: در نقاط مختلف ورزشگاه آب آشامیدنی خنک قرار داده شده است و بازرسان اتاق اصناف و شبکه بهداشت بر روند توزیع مواد خوراکی در بوفه های ورزشگاه تختی نظارت دارند.

رییس هیات فوتبال شهرستان جم افزود: در صورت افزایش تماشاگران در ورودی های ورزشگاه با هماهنگی یگان ویژه و ناظر فدراسیون ممکن است درب های ورزشگاه زودتر از زمان اعلام شده بر روی هواداران باز شود.

اسدی با بیان اینکه طبق قانون تنها 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه تختی جم در اختیار هواداران تیم آبی پوش پایتخت قرار می گیرد گفت: با توجه به حضور گسترده هواداران پارس جم در دیدارهای قبل این تیم، یقیقا در روز بازی 90 درصد جایگاه پارسی ها زردپوش خواهد شد و ما نیز تنها 1500 بلیت که شامل 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه است را در اختیار هواداران استقلال قرار خواهیم داد.

254 41

کد خبر 797333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =