پشت پرده عکسِ تذکرِ همایون شجریان به حجاب خانم‌ها!/ عکس

در حالی که یکی از خبرگزاری‌ها با انتشار دو عکس، مدعی شده بود لحظه تذکر همایون شجریان به حجاب یک خانم را ثبت کرده است، آوا مشکاتیان، خواهر زاده این خواننده (نوه محمدرضا شجریان) این امر را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «ایران من» با آهنگسازی سهراب پورناظری و خوانندگی همایون شجریان که شب گذشته (چهارشنبه 24 مرداد) در تالار وحدت برگزار شد، حاشیه‌هایی را به همراه داشت. 

یکی از این حاشیه‌ها، انتشار دو عکس از این مراسم بود که متن توضیحی همراه آن، مدعی تذکر همایون شجریان به حجاب یک خانم حاضر در تالار وحدت شده بود. 

آوا مشکاتیان، خواهرزاده همایون شجریان، با رد این ادعا، متنی را در اینستاگرام منتشر کرد. او نوشت: «
اين عكس که با عنوان (تذکر به پوشش یکی از خانم‌های حاضر در مراسم رونمایی) توسط فارس نیوز منتشر شده است، شیطنت خبرنگاری (و از نگاه خودشان خوش‌بينانه! ) سوءتفاهمی بیش نیست. آن سه نفر در عکس خانواده همايون شجریان هستند و نفر وسط که در حال درست کردن روسری جلوی دوربین خبرنگاران است، من هستم؛ آوا مشکاتیان (خواهرزاده همايون جان) اخرین چیزی که ایشون بخواهند در این دنیا متذّكر شوند باز هم روسری افتاده بانویی نا آشنا در مراسم رونمایی نیست، ای کاش خبرنگارانی که از مقابل صحنه همین لحظه را ثبت کرده اند، تصاوير را منتشر کنند تا حرف من سندیت پیدا کند.»


توضیح آوا مشکاتیان درباره عکس ادعایی تذکر همایون شجریان به حجاب سه خانم

آوا مشکاتیان و همایون شجریان در مراسم رونمایی آلبوم ایران من

5757

کد خبر 797460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
  کاش خواهر زاده همایون شجریان که فرزند استاد مشکاتیان هست یه کم به زبان فارسی اهمیت می داد و نمی نوشت سندیت. خدا آموزش داره به کجا میره
 • مهدی A1 ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۶
  10 21
  خب چرا عده ای از تذکر همایون برآشفته شده اند و منافعشان با اثبات این تذکر همایون به خطر افتاده؟؟؟
 • بی نام A1 ۰۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۶
  12 24
  در جامعه ای که گفته شود هیچ مسئله ای به هیچکس ربطی نداره، چیز عجیبی نیست که بوی تعفن و فساد از آن جامعه بلند شود مثل طلاق،خیانت همسران به یکدیگر،خانواده های از هم پاشیده،دروغ،دزدی کلاهبرداری و... یادهمون قدیما بخیرکه همه جا از داخل همان خانه تاکوچه ومدرسه و خیابان همه افرادجامعه همه هوای همدیگر را داشتند به هم کمک میکردند و مثل آیینه عیب همدیگر را برطرف میکردند،جوانان ومردها چشم پاک بودندو غیرت داشتندوزنان محله شان راناموس خود به حساب می آوردنداماحالا رفتارها درجامعه شبیه رفتار خوکهای بی غیرت شدهچه زن چه مرد
 • بینام A1 ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
  0 2
  خبرآنلاین پشت پرده تو چیه؟