کیهان نوشت: رادیو صدای آمریکا از زبان رضا ربع‌پهلوی، ابوالحسن بنی‌صدر و شیرین عبادی مدعی شد حقوق ایران در کنوانسیون در دست تهیه نقض شده است. رضا ربع پهلوی که پدر نوکرمآبش، تمام بحرین را به آمریکا و انگلیس واگذار کرد، ادعا کرده توافق خزر تمامیت ارضی کشور را به خطر می‌اندازد.

بنی‌صدر رئیس‌جمهور فراری هم که اسناد جاسوسی او برای سفارت آمریکا بعدها منتشر شد و در اواخر ریاستش با سازمان تروریستی منافقین همکاری می‌کرد، مدعی شده ایران به روسیه باج داده است. برخلاف این ادعا، کشورهای حاشیه خزر پنج کشور هستند نه فقط روسیه و ایران.

جالب این که بنی‌صدر به هنگام حمله ارتش متجاوز صدام به خاک کشورمان و تسخیر بخش اعظمی از مناطق جنوب غربی کشورمان، درمقابل گسیل نیروهای نظامی و تجهیزات جنگی به مناطق تحت محاصره و دفاع کارشکنی می‌کرد و مدعی بود زمین می‌دهیم و زمان می‌گیریم. این خیانت او به قیمت شهادت 300 هزار جوان برومند ایرانی تمام شد.

 

17302

کد خبر 798015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  22 0
  بازم کیهان بازم خبر آنلاین برای بهره برداری از کیهان //جالبه هیچ کس روزنامه کیهان رو نمیخره آنلاین ازش مطلب میزاره
 • بی نام IR ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  62 0
  فعلا که قلم در دست کیهان است و همه وقایع را از دریچه منافع خودش تفسیر میکند و هر کس خلاف نظرش را داشته باشد آماج تهمت و فحش و ... واقع میشود پس باید اول در جواب به ایشان سلام کرد و سپس خاموش ماند