باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:‌ سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: سوال از رئیس‌جمهور باید به یک فرصت برای نظام تبدیل شده و به حل مشکلات کشور کمک کند.

سیدحسین‌ نقوی‌حسینی در تشریح جلسه صبح امروز(یکشنبه، 28 مردادماه) فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: در ابتدای جلسه حاجی بابایی رئیس فراکسیون موضع جلسه را تشریح و بیان کرده جلسه سوال از رئیس جمهور باید مدیریت شود تا هم سوالات اساسی با منطقه ولی مستدل مطرح شده و هم رئیس جمهور مسائل و مشکلات اساسی را پاسخ دهد.

وی افزود: هدف از طرح سوال نیز کاهش تنش ها، ایجاد اتحاد و انسجام بیشتر و پاسخ به ابهامات و در نهایت کمک به حل مشکلات مردم عنوان شد.

نقوی حسینی در ادامه با بیان اینکه جمع بندی این جلسه این بود که سوال از رئیس جمهور باید به یک فرصت برای نظام تبدیل شده و به حل مشکلات کشور کمک کند، بیان کرد: بنابراین باید سوالات مبتنی بر آمار و ارقام و اطلاعات دقیق مطرح شود به نحوی که کرامت مجلس و دولت حفظ شود.

نماینده مردم ورامین گفت: در مورد استیضاح وزرا نیز تأکید شد که مسأله اقتصادی مهم ترین مسأله امروز کشور است و باید وزرای اقتصادی محور استیضاح باشند تا مشکلی از مشکلات مردم حل شود.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: در ادامه جلسه ساداتی نژاد، ابطحی، شکری، شهریاری، قاضی پور، نقوی حسینی، چنارانی، فرهنگی، زاهدی، عدل هاشمی، کوهکن، دهمرده، عباسی، پورمختار، امیری فراهانی، مصری و گلمرادی از اعضای فراکسیون نیز به بیان نظرات خود پرداختند.

29215

کد خبر 798054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =