ایسنا نوشت: به تازگی شرکت کره‌ای سامسونگ در واکنش به اخبار و گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی، شایعه ورود به صنعت خودروسازی را رد و تکذیب کرد.

 به نقل از وب سایت Android Headlines، پس از آنکه شایعات و گزارش‌های فراوانی در فضای مجازی منتشر شد، شرکت کره‌ای سامسونگ بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در حوزه تکنولوژی، شایعات منتشر شده مبنی بر ورود به صنعت خودروسازی را تکذیب کرد و گفت که قصد ورود به این حوزه را ندارد.

درحال حاضر سامسونگ بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی نظیر گوشی‌های هوشمند، تلویزیون و لوازم خانگی، قطعات الکترونیکی موردنیاز بسیاری از خودروسازان در جهان را نیز تولید می‌کند که همین امر موجب شده است شایعات و اخبار بسیاری مبنی بر ورود این غول تکنولوژی به عرصه خودروسازی بوجود بیاید.

اما حالا این شرکت با رد و تکذیب این شایعات، اعلام کرده که تاکنون هیچ برنامه‌ای برای ورود به صنعت خودروسازی نداشته است ولی قصد دارد به همکاری با خودروسازانی که تاکنون برای آنها قطعات الکترونیکی تولید می کرده، ادامه دهد.

پیشتر گمانه زنی‌هایی برای تصاحب یک خودروساز توسط سامسونگ جهت تولید و عرضه خودروهای الکتریکی و خودران وجود داشت که هم اکنون با تکذیب اخبار مربوطه، احتمال آن به صفر می رسد.

2323

کد خبر 798924

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =