۰ نفر
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰

ملی‌پوش ایرانی باشگاه اوسترشوندس طبق ادعای رسانه‌‌ای سوئدی فردا (پنجشنبه) برای عقد قرارداد با یک تیم فرانسوی عازم این کشور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه اوسترشوندس با باشگاه آمیان فرانسه جهت انتقال سامان قدوس به توافق رسیده و ارزش مالی این انتقال 40 میلیون کرون است.

یک رسانه سوئدی سپس با اشاره به عجیب دانستن ماجرای انتقال سامان قدوس نوشت: نخست باشگاه اوئسکا اسپانیا اعلام کرد که با سامان قدوس قرارداد دو ساله منعقد کرده است، اما دانیل کیندبرخ، رئیس باشگاه اوسترشوندس این ادعا را نپذیرفت. در ادامه کیندبرخ و سامان قدوس پس از پایان بازی هفته هفدهم لیگ برتر سوئد برابر کالمار به طور مشترک از توافق با باشگاه رن فرانسه برای عقد قرارداد خبر دادند. این انتقال هم انجام نشد و سامان قدوس به جای رن راهی آمیان، دیگر تیم فرانسوی می‌شود.

اکسپرسن در پایان این خبر خاطر نشان کرده است: دو باشگاه اوسترشوندس و آمیان به توافق رسیدند و سامان قدوس فردا برای نهایی شدن انتقالش به سمت فرانسه پرواز می‌کند. قرارداد سامان قدوس با باشگاه آمیان فرانسه 40 میلیون کرون معادل چهار میلیون یورو خواهد بود و 20 درصد انتقال او در آینده از سوی تیم فرانسوی به تیم دیگری نیز به باشگاه اوسترشوندس سوئد اختصاص می‌یابد.

 

256 41

 

کد خبر 799025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =