۰ نفر
۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

مسعود احمدی افزادی با حکم مرتضی میرباقری معاون سیما به عنوان مدیر جدید شبکه آموزش منصوب شد. حسین ساری مدیر پیشین شبکه آموزش بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرتضی میرباقری معاون سیما در حکمى مسعود احمدی افزادی را به عنوان مدیر شبکه آموزش منصوب و از خدمات حسین ساری قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است:

«جناب آقاى دکتر مسعود احمدى افزادى
نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالى در رسانه ملى، به موجب این حکم به سمت مدیر شبکه آموزش سیمای جمهورى اسلامى ایران منصوب مى شوید.»

مسعود احمدى افزادى

شبکه آموزش شبکه‌ای تخصصی در زمینه مهارت آموزى و افزایش سطح دانش عمومى و تجربى مخاطبان است که تولید، تامین و پخش برنامه هاى مفید و مبتنى بر پژوهش و روش هاى علمى را در همه موضوعات و قالب هاى برنامه سازى (بجز نمایشى) منطبق بر سیاست‌ها اهداف سازمان صداوسیما بر عهده دارد.

معاون رئیس سازمان صداوسیما در امور سیما از مدیر شبکه آموزش خواست، بر اساس ماموریت تعریف شده شبکه و اسناد بالادستى کشور در زمینه‌های آموزشى و فرهنگى و استفاده از دانش و تجربیات کارشناسان حوزه‌های آموزشی و مهارت آموزى برای تولید و پخش برنامه‌های جذاب و اثرگذار اهتمام ویژه اى داشته باشد.

میرباقرى همچنین در این حکم از زحمات و خدمات ارزشمند آقای دکتر حسین سارى در طول مدیریت این شبکه تشکر و قدردانی کرد.

241241

کد خبر 799281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ی. الف DE ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
    1 1
    با سلام. اینهم یکی دیگر از جابجایی هایی که معاونت سیما طی یک برنامه ریزی خاص و هدفمند انجام می دهد و متاسفانه در هر جابجایی افرادی که نزدیک به طیف خودشان هستند را به عنوان فردی متعهد با تجربه و متخصص بر صندلی مدیریت می نشانند. اعم مشکلات سیما از همین تغییر و تحولات نشات میگیرد.