گردهمایی و نشست صمیمی ایرانیان مقیم ژاپن با رحمانی موحد سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور، عصر رو شنبه 3 شهریور ماه، در محل اقامتگاه سفیر کشورمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این برنامه با حضور ايرانيان مقيم ، دانشجویان، تجار و فعالان بخش های مختلف با پخش سرود ملی ، قرائت قرآن مجید و نمایش کلیپ هنری در خصوص ایران آغاز شد.

رحمانی موحد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن در سخنانی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع صميمي ايرانيان ، سلام گرم رئیس جمهور و وزير امورخارجه کشورمان را به هموطنان ایرانی ابلاغ کرد و گفت: جامعه ايراني سرمایه بزرگ كشور بوده و امروزه بيش از هر زمان ديگري ضرورت همبستگي و انسجام ايرانيان احساس مي شود.

گردهمایی ایرانیان مقیم ژاپن با سفیر

وی افزود: اکنون در شرایط خاصی در صحنه بین الملل قرار داریم و می توانیم با مشاركت و همدلي خدمات بیشتری را با همکاری ایرانیان مقیم ژاپن به مردم ایران ارائه دهیم و بی تردید هر ایرانی دارای ظرفیت و استعدادی است که در صورت هم افزایی و ارتقاء همكاري ها مي توانند سرمایه بزرگی را تشکیل دهند.

سفیر کشورمان درادامه سخنان خود با معرفی بخشهای مختلف سفارت تاکید کرد: سفارت ،خانه شما ايرانيان هست و بر اساس تخصص و علاقه مندي جامعه ايراني، آمادگی همكاري در ارايه مشاوره و تبادل نظر و ارائه خدمات لازم وجود دارد.

دراین گردهمایی سه تن از ایرانیان ضمن تبریک و خیر مقدم به سفیر جدید کشورمان در ژاپن نقطه نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص موضوعات مختلف بیان کردند.

2323

کد خبر 799755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =