بخشدار مرکزی لاهیجان از افتتاح و بهره‌برداری از ۷ پروژه عمرانی، زیرساختی و … به مناسبت هفته دولت در این بخش باارزش ۲۶ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای ۶۵ نفر خبر داد.

یه گزارش خبرآنلاین گیلان؛ سمانه حسینی در این رابطه گفت: هم‌زمان با سومین روز از هفته دولت پروژه‌های عمرانی، زیرساختی و ... بخش مرکزی شهرستان لاهیجان با حضور مردم و مسئولین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

بخشدار مرکزی لاهیجان عنوان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها باارزش ۲۶ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای ۶۵ نفر به‌صورت موقت و دائمی شغل ایجاد شد.

وی به تشریح این طرح‌ها پرداخت و افزود: پنج کیلومتر روکش آسفالت روستای پاشاکی با اعتبار چهار میلیارد ریال، بانک نشاء ۱۰۰ هکتاری به مساحت پنج هزار متر با اعتبار ۹ میلیارد ۹۰۰ میلیون ریال، سه کیلومتر آسفالت روستای انارستان کلنگران با اعتبار چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، برق‌رسانی، اصلاح و تبدیل ۴ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده و کابل خود نگهدار به همراه نصب یک دستگاه ترانسفورماتور در روستای بازکیاگوراب با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، ساختمان دهیاری بیجاربنه پائین به مساحت ۷۰ متر بااعتبار ۸۰۰ میلیون ریال، آسفالت راه روستایی کوهبنه به سوستان بااعتبار دو میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال، پروژه آب‌رسانی (یک دهنه ایستگاه پمپاژ، بهینه‌سازی چشمه، لوله‌گذاری و احداث مخزن) با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال طرح‌هایی بودند که مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

حسینی در پایان بابیان اینکه این هفت پروژه به‌صورت نمادین و با حضور مسئولین افتتاح‌شده است، خاطرنشان کرد: درمجموع به مناسبت هفته دولت و باهمت دولت تدبیر و امید، ۸۶ پروژه در بخش مرکزی شهرستان لاهیجان به افتتاح رسیده است.

بهره‌برداری از ۷ پروژه با ارزش بیش از ۲۶ میلیارد ریال در بخش مرکزی لاهیجان

 

46

کد خبر 799883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =