متواضع مثل بهداد سلیمی/ طلایی که من یا سعید بگیریم برای ایران است

بهداد سلیمی مثل همیشه بی ادعا. او می‌گوید موفقیت ایران در این شرایط برایش از هر چیز دیگری ارزشمند‌تر است. سلیمی همراه با سعید علی حسینی تصمیم گرفته‌اند تا دل مردم را شاد کنند.

خیلی ها از قبل از شروع بازی‌های آسیایی روی مدال طلای بهداد سلیمی حساب باز کرده‌اند. از مردم قبل از سفر به جاکارتا که سوال می‌کردیم می‌گفتند: «طلا و نقره سنگین وزن برای ایران است. بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی دو طلایی کاروان خواهند بود.»

بهداد امروز به روی تخته خواهد رفت. او در روزهای قبل با جدیت در جاکارتا تمرین کرده تا بتواند دل مردم را شاد کند. با بهداد در سالن تمرین در اندونزی حرف زدیم. نکته اینجاست که او سعید در کنار هم تمرین می کردند و دوربین های رسانه های مختلف خارجی بودند که برای فیلمبرداری از این دو پهلوان ایرانی به سراغ شان می آمدند.

او ابتدا درباره تمرینات خودش و آمادگی برای مسابقه امروز می‌گوید: «در ماه‌های گذشته و به خصوص در هفته های اخیر تمرینات خوبی را انجام داده ام. شرایط خوب است و باید ببینیم که در مسابقات چه پیش می آید. ما که تمرینات مان را انجام داده ایم و حالا منتظر هستیم تا رقابت ها آغاز شود.»

از او سوال کردیم که مردم ایران دوست دارند که بهداد سلیمی و سعید علی حسینی مدال طلا و نقره این رقابت ها را به دست بیاورند. به نظر خودت این اتفاق خواهد افتاد؟ که او این واکنش را نشان داد: «مردم از ما توقع دارند. همیشه نگاه ها روی سنگین وزن است. امیدوارم شرمنده مردم نشویم. ما تلاش می کنیم تا مدال بگیریم که رنگ آن طلایی باشد. هدف اصلی ما موفقیت ایران است. فرق زیادی هم نمی کند من یا سعید کدام یک طلا بگیریم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که مدال طلا و نقره برای ایران باشد. ما باید دل مردم را شاد کنیم و هم من، هم سعید و هم همه بچه های کاروان هدفی غیر از این نخواهند داشت.»

بهداد درباره عملکرد کلی کاروان ورزشی ایران هم حرف زد و گفت: «امیدوارم رکورد دوره قبل شکسته شود و ورزشکاران سایر رشته ها هم بتوانند مدال های خوشرنگی را کسب کنند.»

سلیمی در پایان درباره شرایط اندونزی هم گفت: «به نسبت جایی که هستیم شرایط خوب است. من نمی دانم که امکانات باید چطور باشد. در هر صورت اتاق خوب، امکانات خوب و وضعیت غذایی شان هم که خوب است. در کل گله زیادی نیست.مگر چند روز اینجا هستیم؟ سالن تمرین ما نزدیک است،امکانات خوبی در اختیار ما قرار داده اند. همه وسایل نو هستند و همین امکانات را خیلی ها ندارند.»

251 41

کد خبر 799910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • عباس A1 ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
    0 0
    بهداد سلیمی و تواضع.. هنوز مردم کارهایی که با مربیش کورش باقری کرد رو فراموش نکرده اند