خانه ملت نوشت:‌عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مبادا روز سوال از رئیس جمهور روز سیاه برای نظام باشد و همه باید از این شرایط برای اتحاد و انسجام بیشتر بهره برداری کنند.

سید حسین نقوی حسینی، نماینده مجلس در خصوص طرح سوال از رییس جمهور با بیان اینکه این موضوع در فراکسیون ولایی نیز به بحث گذاشته شد افزود: سوال از رئیس جمهور باید برای نظام  یک فرصت تلقی شود. 

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:نمایندگان مجلس باید سوالاتشان را  طبق قانون اساسی و آیین نامه با اطلاعات دقیق و با منطق  مطرح کنند.


رییس جمهور باید شرایط را برای مردم تبیین کند

وی تاکید کرد:رئیس جمهور محترم این زمان  را به عنوان یک فرصت ببیند  و با نمایندگان ملت و مردم صحبت کند و شرایط را برای مردم تبیین کند و باید این را مورد توجه قراردهیم که صحن دچار  تنش ،درگیری نشود.


 حسینی با بیان اینکه من در فراکسیون ولایی این اصطلاح را به کار بردم که مبادا روز سوال از رئیس جمهور روز سیاه برای نظام باشد، افزود: این روز باید روز سپید برای نظام باشد و همه باید  از این شرایط برای اتحاد  و انسجام بیشتر بهره برداری کنند.


نمایندگان به  دنبال انتقام جویی نیستند

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: نمایندگان به  دنبال انتقام جویی نیستند و هدف از طرح سوال این است که وحدت بیشتر، تنش ها کمتر و ابهامات روشن شود.ما باید  تلاش و فعالیت را ادامه دهیم تا بتوانیم مشکلات مردم را  حل کنیم.

 

29215

کد خبر 799990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =