باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: در خلیج فارس هیچ مشکلی که دشمن ایجاد کند نداریم، خلیج فارس خانه ماست و می‌توانیم امنیت آنجا را تامین کنیم .

دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران  در جمع خبرنگاران  گفت: در خلیج‌فارس نیروی دریایی سپاه و در دریای عمان نیروی دریایی ارتش آمادگی دفاع از آب‌های نیلگون خلیج‌فارس و دریای عمان را دارد، در خلیج فارس بیش از گذشته این آمادگی وجود دارد و این آمادگی شامل اشراف اطلاعاتی بر دشمن و رصد حضور فیزیکی دشمن است. 

دریادار تنگسیری عنوان کرد: در خلیج فارس هیچ مشکلی که دشمن  ایجاد کند نداریم، خلیج فارس خانه ماست و می‌توانیم امنیت آنجا را تامین کنیم. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بیان کرد: در تنگه هرمز حضور و ورود ناو‌هایی که وارد می‌شوند طبق قانونی که برای آب‌ها و تنگه‌های ساحلی کشور دارای آن تنگه، وجود دارد، «کنترل باند» را صورت می‌دهیم و تمامی ناو‌ها و شناور‌های نظامی و غیرنظامی کنترل می‌شود و اشراف کاملی بر خلیج فارس وجود دارد و حضور ما در منطقه، فیزیکی و دائمی و شب و روز است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: طول عمر جمهوری اسلامی نشان داده به هیچ کشوری حمله نکرده و این ترفند دشمن برای حضور در منطقه و فروش سلاح است و حضور این‌ها در منطقه مخل امنیت است و هیچ امنیتی را در بر ندارد.

29215 

کد خبر 800089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =