ایسنا نوشت: با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری کرمان، فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان سه طرح عمرانی و کشاورزی در رفسنجان افتتاح شد و از سه طرح آماده افتتاح بازدید بعمل آمد.

بوستان روستایی اندیشه سعادت آباد رفسنجان با مساحت 2 هزار و 500 مترمربع و با اعتبار 200 میلیون تومان، طرح پرورش شتر مرغ، ماهی و زنبور عسل در روستای اسماعیل آباد با اعتبار 400 میلیون تومان و طرح های آسفالت، زیرسازی و جدولگذاری روستای اسلام آباد با اعتبار بیش از 900 میلیون تومان سه طرحی بودند که به بهره برداری رسیدند.

افتتاح

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان همچنین از زمین چمن مصنوعی استادیوم تختی، سالن ورزشی 9 دی و استخر سرپوشیده باشگاه جوان رفسنجان بازدید کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان در حاشیه بازدید از این سه پروژه اظهار داشت: سالن 9 دی با اعتباری نزدیک به 2.5 میلیارد تومان تا 10 روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

یاسر صالح نیا افزود: استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی جوان رفسنجان واقع در بلوار نبوت آماده افتتاح است و با اعتباری بالغ بر 900 میلیون تومان از بخش خصوصی طی هفته های جاری به بهره برداری می رسد.

46

کد خبر 800176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =