ایران نوشت: نخستین ساعات بامداد 9دی سال 91 بود که مأموران کلانتری 134شهرک غرب در جریان یک درگیری در سعادت‌آباد قرار گرفتند. در تحقیقات مشخص شد راننده خودروی «بی‌ام‌دبلیو» با دو سرنشین خودروی بنز درگیر شده و یکی از سرنشینان بنز از سوی راننده بی‌ام دبلیو زیر گرفته شده است.

پس از دستگیری راننده فراری ، وی گفت: خودرو را از یکی از دوستانم امانت گرفته بودم و در خیابان‌های سعادت‌آباد حرکات نمایشی انجام می‌دادم که یک‌ دفعه با آینه بغل خودروی بنز برخورد کردم و درگیری ایجاد شد. مقتول از خودرو پیاده شد و با قمه به طرف ما حمله و حتی یک نفر را هم مجروح کرد. دوست او که پشت فرمان بنز نشسته بود با دیدن این صحنه و با توجه به ازدحام جمعیت پا به فرار گذاشت. در همین هنگام متوجه شدم پسر قمه به دست در یک لحظه روی زمین افتاد. من نیز از فرصت استفاده کردم و سوار ماشین شدم و وی را زیر گرفتم.

با اعتراف پسر جوان به جنایت، او به بازسازی صحنه قتل پرداخت و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. اما هنگامی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت با تلاش واحد صلح و سازش دادسرای امور جنایی تهران آنها موفق به گرفتن رضایت از خانواده مقتول شدند.

بدین ترتیب پرونده او برای محاکمه از جنبه عمومی جرم به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و قضات دادگاه کیفری او را به 36 ماه حبس محکوم کردند. اما از آنجا که متهم در پرونده دیگری نیز به حبس محکوم شده بود همچنان در زندان به سر می‌برد. اما سرانجام پرونده وی برای تعیین تکلیف به اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد.

17302

کد خبر 800252

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =