داستان‌هایی ترسناک که به درد تعریف کردن در تاریکی می‌خورند

با پایان کار انتخاب بازیگران فیلم «داستان‌هایی ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی»‌ کار ساخت آن از همین هفته آغاز خواهد شد. حضور گیرمو دل‌تورو در کار تهیه و نوشتن فیلمنامه خبر از اثری متفاوت می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «داستان‌های ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی» نام فیلم جدید گیرمو دل‌تورو فیلمساز متفاوت مکزیکی هالیوود است. او برای بازی در این فیلم که کار ساختش از همین هفته آغاز می‌شود، بازیگرانی جوان انتخاب کرده است.

در فیلم جدید دل‌تورو مایکل گارزا، آستین آبرامز، گابریل راش و ناتالی گانزورن جلوی دوربین می‌روند.

این فیلم تریلری نوجوانانه است که دل‌تورو تهیه‌کنندگی و نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده دارد اما کارگردانی آن را به آندره اوردال فیلمساز نروژی سپرده است.

این فیلم با اقتباس از مجموعه‌ کتاب‌های پرفروش کودکان با عنوان «داستان‌هایی ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی» نوشته آلوین شوارتز ساخته خواهد شد. در این داستان‌ها گروهی نوجوان را دنبال می‌کند که دنبال حل معمای مرگ‌های ترسناک در شهر کوچک خود هستند.

سه گانه «داستان‌هایی ترسناک برای تعریف کردن در تاریکی»

گیرمو دل‌تورو که سال گذشته جایزه اسکار را با فیلم «شکل آب»‌ از آن خود کرد،‌ آوریل امسال به پروژه اضافه شد. او رئیس هیات داوران هفتادوپنجمین دوره جشنواره فیلم ونیز است.

کارگردان فیلم درباره انتخاب بازیگران گفت: «ما ماه‌ها وقت صرف کردیم تا بهترین بازیگرانی را پیدا کنیم که می‌توانند در ساخت ترسناک‌ترین فیلم از این قصه ما را یاری کنند.»

دل‌تور هم تأکید کرد که از دیدگاه کارگردان نروژی برای نمایشی شگفت‌انگیز از «داستان‌هایی ترسناک» روی پرده سینِما حمایت خواهد کرد.

منبع:‌ ورایتی / ۲۷ اوت

241241

 

کد خبر 800322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =