باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بازپرس مرادی از طریق تماس مأموران کلانتری در جریان کشف جسد مجهول الهویه ای در پارک جنگلی خرگوش دره قرار گرفت.

بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران از طریق تماس مأموران کلانتری در جریان کشف جسد مجهول الهویه ای در پارک جنگلی خرگوش دره قرار گرفت. پس از اعلام این موضوع سریعا گروهی از مأموران تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ در صحنه کشف جسد حضور یافتند.

مامور انتظامی که در محل حضور داشت، در این زمینه به بازپرس مرادی گفت: فردی در تماس تلفنی با مرکز پیام از کشف جسدی در پشت استادیوم آزادی خبر داد. سریعا برای بررسی موضوع به محل وقوع جنایت اعزام شدم که در همان بررسی های اولیه متوجه شدم جسد به طرز مشکوکی پتوپیچ شده است.

این مامور انتظامی ادامه داد:‌ وقتی شماره تماس گیرنده را مورد بررسی قرار دادیم مشخص شد او با یک تلفن کارتی با سامانه پلیسی ارتباط برقرار کرده و بعد از اتمام تماس از محل گریخته است.

وی افزود: وقتی در اینجا حضور یافتم، با توجه به نشانی هایی که تماس گیرنده از نحوه پنهان شدن جسد داده بود خیلی سریع به جسد پتوپیچ شده رسیدم. سنگ های بزرگی نیز روی جسد پتوپیچ شده قرار داده شده بود تا کسی متوجه ماجرا نشود و وقتی من پتو را کنار زدم متوجه جمجمه این جسد شدم که کاملا مشهود بود.

بنابر این گزارش، بررسی ها نشان از این داشت که جسد متعلق به مرد جوانی بوده و پس از قتل یا فوت، به صورت پتوپیچ به این محل منتقل می شده است.

با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران پرونده ای در زمینه کشف و جسد برای تعیین علت اصلی فوت و شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

۴۲۲۳۸

کد خبر 800351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =