هم‌زمان با فرارسیدن هفته دولت برنامه صبح امروز ششم شهریورماه سال 1397 ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره مردم با سرپرست فرمانداری و مسئولین شهرستان لاهیجان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ملاقات عمومی این هفته سرپرست فرمانداری لاهیجان، صبح امروز به همراه مسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

براین اساس این هفته ملاقات عمومی روز سه‌شنبه مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان لاهیجان به‌جای برگزاری در ادارات مربوطه در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد و مراجعه‌کنندگان در دسترسی راحت‌تر با مدیران، مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند.

ملاقات عمومی مردم با مسئولان، روند خدمت‌رسانی را تسهیل می‌کند

سرپرست فرمانداری لاهیجان در حاشیه برگزاری این دیدار مردمی در گفت‌وگویی کوتاه گفت: هدف از برگزاری این برنامه دسترسی راحت مردم به مسئولین شهرستان برای رسیدگی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات آنان بوده است.

وی افزود: مردم به جهت رسیدگی به کارهایشان و حل مشکلاتشان گاها به دستگاه‌های دولتی مختلف و فرمانداری مراجعه می‌کنند اما این بار به جهت دسترسی آسان‌تر به همه مدیران، این ملاقات عمومی در مسجد فرمانداری لاهیجان برگزار شد.

امیر جانبازی گفت: ملاقات عمومی مردم با مسئولان، روند خدمت‌رسانی را تسهیل و به فرآیند حل مشکلات شتاب می بخشد.

وی افزود: در این برنامه نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات مراجعین در بخش‌های مختلف پیگیری و برای رفع مشکل به مسئولین مربوطه ارجاع شد.

46

کد خبر 800394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =