باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دبیرکل حزب موتلفه گفت: اصلاح طلبان با نقد‌های پی در پی علیه او در تدارک گعده‌های انتخاباتی هستند تا بتوانند با جدا کردن راه خود در رئیس جمهور در انتخابات 1400 پیروز شوند.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، درباره ورود زودهنگام اصلاح‌طلبان به گعده‌های انتخاباتی و نسبت دادن این مسئله به اصولگرایان، اظهار کرد: اکنون شرایط اقتصادی جامعه به گونه‌ای است که رضایت مردم تأمین نشده و اقشار جامعه از نابسامانی اقتصادی، رشد بیکاری و ادامه روند گرانی بیمناک هستند.

وی افزود: تقریبا همه پست‌های دولتی در اختیار اصلاح‌طلبان قرار دارد، اما به نظر می‌رسد آنها در اداره کشور موفق نبوده‌اند، به همین دلیل این جریان کاملا نمک‌نشناسانه دست به انتقاد علیه روحانی زده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان علاوه بر نمک‌نشناسی که نسبت به روحانی دارند، با نقدهای پی در پی علیه او در تدارک گعده‌های انتخاباتی هستند تا بتوانند با جدا کردن راه خود در رئیس جمهور در انتخابات 1400 پیروز شوند.

حبیبی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان دچار پارادوکسی آشکار شده‌اند و می‌خواهند ضمن حفظ پست‌های مدیریتی که در دولت دارند، پاسخگوی مردم به دلیل حمایت از روحانی نباشند، اما همه می‌دانند که این ترفند یک حقه انتخاباتی است.

 

 

29215

کد خبر 800624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
    11 2
    خوب به شما چرا اینقدر فشار امده؟ این نشان میدهد که ایندوره هم رای با اصلاح طلبان هست و کسانی مانند شما در حال دست و پا زدن هستید