گوگل وی‌یر او اس تنها یک اندروید برای ساعت هوشمند نیست

گوگل خود را برای رونمایی رسمی از Wear OS آماده می‌کند که سومین آپدیت پلتفرم (و اولین با نام وی‌یر او اس) است که نشان می‌دهد مردم از ساعت هوشمند چه می‌خواهند.

 

به گزارش خبرآنلاین، کاربران از گوگل خواسته‌اند تا به ساعت هوشمند به‌عنوان یک جایگزین برای گوشی هوشمند فکر نکن و آنچه در گوگل وی‌یر او اس می‌بینیم بر مبنای فیدبک کاربران تعریف‌شده است.{لینک}

البته سیستم جدید همچنان راه‌حل مناسبی برای عمر باتری در نظر نگرفته است و این صنعت همچنان با مشکل غیرقابل‌حل باتری دست‌وپنجه نرم می‌کند.

«دنیس تروپر» مدیر محصول وی‌یر او اس به انگجت گفت: در بازطراحی پلتفرم جدید سه نکته در نظر گرفته‌شده است که یکی کمک به مردم برای اتصال دائم، دوم کمک گرفتن از گوگل اسیستانت و سوم هدایت مردم برای یک زندگی سالم‌تر با سلامت هوشمند تعبیه‌شده در سیستم‌عامل است.

اینکه کاربر چقدر آنلاین بوده و چگونه خود را از دست اپلیکیشن‌ها رها سازد، در این پلتفرم جدید شبیه اندروید P تعریف‌شده است.

گفته می‌شود کاربران دارای ساعت هوشمند به‌طور متوسط تنها 5 ثانیه یک‌بار به ابزار خود نگاه می‌اندازند و تعریف جدید در گوگل وی‌یر بر این مبنا صورت گرفته است.

کشیدن دست به سمت راست ساعت باز شدن گوگل اسیستانت را به همراه می‌آورد، درحالی‌که کشیدن به سمت بالا نوتیفیکیشن‌ها را باز می‌کند و کشیدن یه سمت پایین نیز ستینگز را در دسترس قرار می‌دهد.

گوگل وی‌یر او اس تنها یک اندروید برای ساعت هوشمند نیست

5656

 

کد خبر 800766

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =