خانه ملت نوشت: رییس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به جمعی از شخصیت های سیاسی و مذهبی جهان تشیع، فرا رسیدن عید غدیر خم را تبریک گفت.

 علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامهای جداگانه ای به جمعی از شخصیتهای سیاسی و مذهبی جهان تشیع در کشورهای مختلف اسلامی فرارسیدن عید غدیر را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام آقای دکتر لاریجانی به شرح ذیل است:

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خرسندم، صمیمانه ترین تبریکات و تهنیت های خود را به مناسبت فرا رسیدن عیدالاکبر غدیر خم پذیرا باشید.عید غدیر خم، عید تقویت بخش جامعه اسلامی و زعامت و ولایت عهدی امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و روز اکمال دین و برکت مکتب اهل بیت عصمت و طهارت است که تلالو پرتو معارف اسلامی - شیعی آن، به تحکیم و همدلی و وحدت جامعه اسلامی کوشیده است.

غدیر خم، روزی است که پیامبر عظیم الشان اسلام صلی الله علیه و اله و سلم باتعیین حضرت امیرالمومنین امام علی علیه السلام به مقام عظمای ولایت ادامه راه انبیاء بزرگ الهی را تضمین نموده و الگوی حکومت اسلامی را ارائه فرمودندفرصت را مغتنم شمرده؛ آرزوی صلح، ثبات، امنیت و رفاه امتاسلامی در سراسر گیتی و موفقیت، بهروزی و سعادت حضرتعالی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

2323

کد خبر 800802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =