هافبک تیم ملی فوتبال گفت: انتظارات از تیم ملی بالاست، اما ان‌شاءالله با پشتکار بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امید ابراهیمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: بعد از جام جهانی، این کمپ تمرینی اول تیم ملی است تا عملکرد خوبی در جام ملت‌ها داشته باشیم. ان‌شاءالله تیم تکمیل می‌شود و با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده برای جام ملت‌ها آماده می‌شویم.
وی افزود: ان‌شاءالله بتوانیم با تلاش کادر فنی و همت بازیکنان بتوانیم نتایج خوبی در جام ملت‌ها کسب کنیم و اتفاقات خوبی برای تیم ملی در این مسابقات بیفتد.
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شانس قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و امکاناتی که برای این موفقیت نیاز داریم،‌ گفت: امکانات و بازی‌های تدارکاتی که قبل از جام جهانی بود، شاید به اندازه تیم‌های دیگر نبود، اما با غیرت و همت بچه‌ها توانستیم عملکرد خوبی داشتیم. الان هم ان‌شاءالله مسئولان همت کنند و امکانات و بازی‌های خوبی تدارک دیده شود تا بچه‌ها با تمرکز بتوانند کارشان را انجام دهند و بتوانند عملکرد خوبی داشته باشد تا مردم خوشحال شوند.
ابراهیمی در واکنش به اینکه تیم‌های دیگر مانند ژاپن و کره هم برای قهرمانی به جام ملت‌ها می‌آیند،‌ گفت: صددرصد همین طور است، در فوتبال بازی آسان نداریم به خصوص در جام ملت‌ها و جام جهانی همه می آیند که بهترین عملکرد را داشته باشند، انتظارات هم از تیم ملی بالاست، اما ان‌شاءالله با پشتکار بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.
43 43

کد خبر 801895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =