ساعت هوشمند «پیکسل واچ» ساخت گوگل کی می‌آید؟

پیکسل واچ امسال نمی‌آید. این جمله یکی از مدیران گوگل است که به سؤال سایت «تامز گواید» پاسخ داد تا کاربران بدانند گوگل در فکر ساخت ساعت هوشمند مستقل است.

به گزارش خبرآنلاین،«میلز بار» مدیر بخش سیستم‌عامل Wear OS گوگل، ضمن اعلام این مطلب افزود: ما درحال‌توسعه سیستم‌عامل هستیم تا شرکایی مانند فسیل، کاسیو و ... بتوانند محصولات خود را با سیستم‌عامل جدید راهی بازار کنند. {لینک}

وی تأکید کرد قطعاً امسال خبری از پیکسل واچ یا ساعت هوشمند گوگل نخواهد بود.

به عقیده مدیر ارشد گوگل یک ساعت هوشمند با یک سایز منحصربه‌فرد برای همه کاربران وجود ندارد و به همین خاطر فعلاً به‌سوی ساعت هوشمند قدم برنداشته‌اند، چراکه سلایق متفاوت بوده و هرکسی ساعت متفاوتی را طلب می‌کند. از سوی دیگر یک ساعت روی فیتنس و تناسب‌اندام کارکرده و سازنده دیگری روی طراحی کارکرده است و بنابراین یک ساعت واحد از همه نظر ایدئال برای همه وجود ندارد و بنابراین گوگل فعلاً ترجیح می‌دهد تا با شرکا روی توسعه wear OS کار کند، تا اینکه ساعت هوشمند مستقل تولید کند.

هدف اولیه گوگل قبل از تولید ساعت مستقل رفع مشکل عمر باتری در ساعت هوشمند است که اگر بتواند این مشکل را به‌صورت نرم‌افزاری و روی سیستم‌عامل حل کند، کمک بزرگی را به توسعه ساعت‌های هوشمند کرده است.

بنابراین گوگل دنبال آپدیت سالانه Wear OS نیست و سعی می‌کند مشکلات را گام‌به‌گام حل کند تا تکامل Wear OS جلو رود.

 

 

5656

 

کد خبر 801927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =