۰ نفر
۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
کشف ۱۸ تن پودر مکمل نیروزا در اشتهارد

تسنیم نوشت : سردار عباسعلی محمدیان ، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با خبرنگاران از کشف ۱۸تن پودر مکمل نیروزا قاچاق و غیر بهداشتی درشهرک صنعتی اشتهارد خبرداد .

سردار عباسعلی محمدیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی برنگهداری پودر مکمل نیروزای غیر بهداشتی و قاچاق در انباری در شهرک صنعتی اشتهارد، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان اشتهارد قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی به همراه کارکنان اداره تعزیرات شهرستان اشتهارد به محل مذکور اعزام و در بازرسی از این مکان، 18 هزار کیلوگرم پودر مکمل قاچاق که به صورت غیر بهداشتی نگهداری می‌شد کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه در این زمینه یک نفر دستگیر شد، بیان کرد: ارزش تقریبی کالای کشف شده 7 میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار محمدیان متذکر شد: مبارزه با قاچاق، یکی از مهم ترین الزامات تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سالی است که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت ازکالای ایرانی نام گذاری شده است و نیروی انتظامی با تمام توان با موضوع قاچاق برخورد می‌کند.

46

کد خبر 802126

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =