کشف محموله میلیاردی لوازم آرایشی قاچاق در آب های ساحلی خوزستان

مهر نوشت: فرمانده مرزبانی از کشف محموله لوازم آرایشی بهداشتی که در بازرسی مأموران ۲۰۱ هزار و ۶۰۰ قالب صابون آرایشی قاچاق بدون مجوز بارگیری شده خبرداد.

سردار عبداله نظرپور اظهار کرد: روز گذشته مأموران پایگاه دریابانی آبادان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز حین کنترل شناورهای عبوری در دهانه بهمنشیر یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق که از کشورهای حوزه خلیج فارس بارگیری و به سمت بنادر آبادان در حرکت بود را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی دقیق مأموران ۲۰۱ هزار و ۶۰۰  قالب صابون آرایشی قاچاق که بدون مجوز و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده را کشف شد.

فرمانده مرزبانی خوزستان در ادامه با اشاره دستگیری ۶ متهم در این پرونده تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند؛ همچنین متهمان پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه مستندات برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار نظرپور در پایان عنوان کرد: سودجویان و قاچاقچیان بدانند که امروز مجموعه مرزبانی خوزستان با همکاری و تعامل خوب و سازنده با مرزنشینان مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق را در دستور کار خود قرار داده و با مخلان اقتصاد داخلی کشور با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

46

 

 

46

کد خبر 802336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =