ایران نوشت: یکی از عجیب‌ترین اتفاق‌ها در تایم‌لاین انتشار ابراهیم در این روز روی داد؛ در روزهایی که هواداران چاوشی انتظار داشتند طبق وعده «هفته اول شهریور»، دیگر ابراهیم را شنیده باشند.

عده‌ای، ماکت قطعه «مسلخ» چاوشی را که پیش از اینها قرار بود در قالب موزیک‌ویدئویی منتشر بشود، در شبکه‌های اجتماعی لو دادند. آنها که گروهی ناشناس بودند در صفحات شخصی چاوشی کامنت‌هایی را منتشر کردند و تهدید کردند قطعه «اتاق من» را هم پخش خواهند کرد و نوشتند که این اقدام در اعتراض به تأخیر در انتشار آلبوم «ابراهیم» است.

این در حالی بود که این بار تأخیر در انتشار آلبوم به ارشاد ربطی نداشت و تهیه‌کننده گفت به‌دلیل مشکلاتی در تولید و بسته‌بندی اثر، به یازدهم شهریور موکول شده است.

آنها واقعاً عجیبند؛ رفتارشان آدم را یاد گروه‌های گانگستری می‌اندازد. آنها می‌توانند روح رؤیایی طرفداران ناندرتال گروه‌های موسیقی قدیمی در غرب را دوباره اظهار کنند. آدم را حتی می‌ترسانند، مثل همان هواداری که از شدت علاقه به جان لنون، چند گلوله در مغز اسطوره بیتل‌ها خالی کرد!

«ابراهیم» بالاخره آمد. نه با پنج قطعه یا هشت قطعه بلکه با شش قطعه؛ پنج تایی که قولش را ترابی داده بود به اضافه یک اثر الحاقی که «ای ماه مهر» نام داشت.

آیا این پایان التهاب‌ها بود؟ می‌توانست این‌طور باشد اما چاوشی دو قطعه‌ای را هم که از «ابراهیم» بازماندند در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرد هر چند با فاصله چند ساعت پاکشان کرد. او طی گفت‌وگویی کوتاه گفت: من با «ابراهیم» پا به میدان جنگ گذاشته‌ام.

23231

کد خبر 802513

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حسین A1 ۰۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
  16 1
  ابراهیم کلا آلبومی از جنس دیگر بود ، به شدت ثقیل و سنگین برای مخاطب عام ؛ مسلخ هم که بی نظیر و حرف مردم
 • بی نام A1 ۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
  8 1
  گانگستر خودتی