به دنبال برگزاری جلسه هماهنگی اعضای کادر فنی، برنامه تیم ملی اعلام شد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال؛ برنامه‌های تیم ملی فوتبال طی هفته آینده و تا پایان برگزاری دیدار برابر ازبکستان اعلام شد.

شنبه مورخ 17-06-97
تمرین تیم ملی از ساعت 17:30 در محل ساختمان پک واقع در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می شود. پیش از شروع تمرین و از ساعت 17:00 و در سالن کنفرانس مرکز ملی فوتبال سه نفر از بازیکنان با اصحاب رسانه به گفتگو خواهند پرداخت.
لازم به توضیح است که 20 دقیقه ابتدایی تمرین تیم ملی برای رسانه ها باز بوده و ایشان می توانند با حضور در ساختمان پک گزارشات خبری خود را تهیه کنند. لذا رسانه های گروهی که علاقه مند به حضور در کنفرانس مطبوعاتی و تهیه گزارش هستند می بایست از ساعت 16:45 دقیقه در محل سالن کنفرانس مرکز ملی فوتبال حضور داشته باشند.
یکشنبه مورخ 18-06-97
تمرینات تیم ملی در روز یکشنبه از ساعت 10 صبح و در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.پیش از شروع تمرینات و از ساعت 9:45 و در محل ورزشگاه آزادی و پیش از شروع تمرینات، سه بازیکن با حضور در استادیوم آزادی پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود. 20 دقیقه ابتدایی تمرین روز شنبه برای اصحاب رسانه باز است و با توجه به توضیحات فوق مربوط به روز یکشنبه اصحاب رسانه می بایست از ساعت 9:30 در محل ورزشگاه آزادی حضور داشته باشند.
لازم به توضیح است که تیم ملی بعدازظهر روز یکشنبه تهران را به مقصد تاشکند برای برگزاری دیداری تدارکاتی ترک خواهد کرد.
دوشنبه مورخ 19-06-97
بنا بر هماهنگی های به عمل آمده، تیم ملی در عصر روز دوشنبه و از ساعت 19 آخرین تمرین خود را در ورزشگاه بنیادکار ازبکستان که محل دیدار دو تیم است برگزار می کند
سه شنبه مورخ 20-06-97
دیدار تیم های ملی ایران و ازبکستان ساعت 20 و در ورزشگاه بنیادکار برگزار خواهد شد.
43 43

 

کد خبر 802754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =