حمید گودرزی حرفش را پس گرفت/ انتقاد غیرمستقیم از ریحانه پارسا

حمید گودرزی که پیش از این اعلام کرده بود دیگر عاشق نخواهد شد، در برنامه «من و شما» اعلام کرد که از تصمیم خود برگشته است و اعتقاد دارد تنهایی شایسته خداست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سومین قسمت برنامه «من و شما» با اجرای آرش ظلی پور روز جمعه 16 شهریور میزبان سامان صفاری و ساینا سالارى بازیگران جوان سریال «دلدادگان» در بخش اول و حمید گودرزی مهمان بخش دوم بود.

در ابتدای برنامه آرش ظلی پور با اشاره غیرمستقیم به حاشیه‌هاى بازیگر سریال «پدر» از تعجب مخاطبان از رفتار مجازی ریحانه پارسا گفت و از سالاری پرسید که آیا شما هم قرار است عکس‌های صفحه شخصى تان را بعد از پایان سریال پاک کنید که سالاری بیان کرد قرار نیست همچین اتفاقی برایش بیفتد.

این دو بازیگر همچنین با رد هرگونه پارتی برای حضور در سریال «دلدادگان» اشاره کردند که صرفا به خاطر توانایی‌های خودشان برای بازی  در این سریال انتخاب شدند.

حمید گودرزی در برنامه من و شما

مهمان بخش اصلی «من و شما» در شب گذشته حمید گودرزی بود. او در ابتدای گفت و گو درباره جایگزینی‌اش به جای اشکان خطیبی عنوان کرد که از اشکان خطیبی نپرسیده که چرا از ادامه اجرای «پنج ستاره» کنار کشیده و اضافه کرد: «از تهیه‌کننده این مسابقه بی نظمی در بخش مالی یا تولید ندیدم و‌ نمی‌دانم چرا اشکان خطیبی از این مسابقه رفته است.»

او درباره اظهارنظرش پیرامون درست کپی کردن برنامه‌های خارجی که اغلب آن را در واکنش به محمدرضا گلزار قلمداد کرده بودند، بیان کرد: «من اصلا منظورم رضا نبود بلکه این همه برنامه‌ای را می‌گویم که فقط کپی کاری می‌کنند و منظورم شخص خاصی نبود.»

او همچنین برای تکذیب هرگونه شائبه با درخواست مجری برای محمدرضا گلزار یک پیام محبت آمیز ارسال کرد و به او برای اجرای برنامه «برنده باش» خسته نباشید گفت.

حمید گودرزى در بخشى از گفت وگو حرف قبلى خود در همین برنامه درباره عاشق نشدن را پس گرفت و با اعلام ازدواج مجددش گفت: «گفته بودم عاشق نمی‌شوم و ازدواج نمی‌کنم اما به این نتیجه رسیدم که تنهایى فقط برازنده خداست.»

241243

کد خبر 802941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =