بیش از 90 درصد از سپرده گذاران واجد شرایط در شرف پرداخت تعاونی منحله فرشتگان، جهت دریافت مبالغ خود به امور مالی موسسه اعتباری کاسپین معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین، به دنبال انتشار اطلاعیه «تعیین تکلیف باقیمانده سپرده های سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان»، تعداد 4508 نفر از مجموع ۵۸۰۶ نفر سپرده گذار واجد شرایط تعاونی مذکور تا تاریخ شانزدهم شهریور 1397 مدارک خود را به شعب موسسه تحویل دادند.

موسسه مالی و اعتباری کاسپین

بر این اساس، پس از انجام فرایند تکمیل، بررسی و ارسال مدارک 4508 نفر سپرده گذار واجد شرایط تعاونی منحله مذکور به بانک مرکزی، مدارک ۳۵۹۶ نفر (۸۵ درصد) سپرده گذار تا شانزدهم شهریور 1397 مورد تایید بانک مرکزی قرار گرفته است.

خاطرنشان می شود بیش از 90 درصد( به تعداد 3246 نفر) از ۳۵۹۶ نفر سپرده گذار واجد شرایط مورد تایید بانک مرکزی نیز در شرف دریافت سپرده های خود به مبلغ 7536 میلیارد و 451 میلیون و 209 هزار و 997 ریال هستند.

شایان ذکر است روند تکمیل و ارسال مدارک سپرده گذاران واجد شرایط به بانک مرکزی توسط موسسه اعتباری کاسپین همچنان ادامه دارد.

بر این اساس، موسسه اعتباری کاسپین ضمن قدردانی از صبر، حوصله و همکاری سپرده گذاران محترم، از مشتریان واجد شرایط مذکور درخواست می نماید در اسرع وقت به شعب مربوطه مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک جهت دریافت وجوه خود اقدام نمایند.


23231

 

کد خبر 803324

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =