ایران نوشت: روز یکشنبه 11 شهریور مرکز پیام پلیس آگاهی در جریان کشف اجساد یک زن و شوهر در حوزه استحفاظی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفته و با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله اکیپی متشکل از عوامل اداره مبارزه با جرائم جنایی استان البرز به محل کشف اجساد واقع در ساوجبلاغ - بخش چندار نرسیده به روستای سیباندره اعزام شدند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد دو نفر به اسامی یوسف 27 ساله و حدیثه 21 ساله دانشجو که زن و شوهر بودند با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده‌اند. اجساد هر کدام به فاصله 3 کیلومتر از همدیگر افتاده بود.خودرو وانت پیکان متعلق به آنان نیز حدود 5 کیلومتر پایین‌تر از اجساد رها شده بود . بنابراین موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

خانواده مقتولان شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شدند اما آنها به کسی ظنین نبودند. تا اینکه مشخص شد روز حادثه آخرین بار فردی به نام حمیدرضا 43 ساله که داماد یوسف - مقتول - بود با وی تماس گرفته است. بلافاصله وی احضار اما مدعی شد روز حادثه این زوج را ندیده است. این در حالی بود که کارآگاهان دریافتند وی در روز حادثه دو بار به محل کشف اجساد تردد داشته است.

بنابراین با توجه به اظهارات ضد ونقیض وی دستور بازداشتش صادر شد. متهم در ابتدا منکر هرگونه قتل بود اما در برابر بازجویی فنی کارآگاهان و مدارک و مستندات جمع‌آوری شده ناچار لب به اعتراف گشوده و ضمن اعتراف به قتل عمدی حدیثه و یوسف گفت: حدیثه در زندگی خصوصی ما بسیار دخالت می‌کرد و باعث اختلافات بسیار جدی بین من و همسرم شده بود به همین خاطر تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. صبح اول وقت با تلفن همراه همسرم یک پیام به حدیثه دادم و گفتم که ساعت 10 بیا بریم خرید. قبل از ساعت 10 صبح همسرم را به منزل پدرش فرستادم، دقایقی بعد یوسف همسرش را جلوی خانه ما پیاده کرد و رفت. وقتی حدیثه وارد خانه شد با او درگیر شده و گردنش را آنقدر فشار دادم که بیهوش شد سپس او را داخل صندوق عقب خودرو انداخته و به ساوجبلاغ (محل کشف جسد) منتقل کردم . در آنجا با ضربات متعدد چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم او را به قتل رساندم. با توجه به اینکه صبح یوسف همسرش را جلوی خانه ما پیاده کرده بود و این احتمال وجود داشت که با پیگیری‌های او قضیه لو برود تصمیم به قتل یوسف گرفتم. چند کیلومتر پایین‌تر از جسد با موبایلم به یوسف زنگ زدم و گفتم ماشینم خراب شده و برای کمک بیاید. وقتی یوسف آمد در یک فرصت مناسب از پشت با ضربات چاقو به او حمله‌ور شدم و پس از افتادن یوسف با سنگ نیز چندین ضربه به سر او کوبیدم و رفتم.

با توجه به اعترافات صریح متهم و نظر به اینکه محل وقوع قتل‌ها شهرستان ساوجبلاغ بوده پرونده به همراه متهم برای انجام تشریفات قانونی تحویل پلیس آگاهی ساوجبلاغ شد.

17302

کد خبر 803708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =