رضا عطاران سابقه همکاری با عبدالرضا کاهانی را در فیلم‌های «استراحت مطلق» و «بیخود و بی‌جهت» دارد، این کارگردان درباره ویژگی‌های عطاران توضیحات جالبی داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا عطاران در نظرخواهی بزرگ آکادمی سینماسینما با رای ۱۷۰ نفر از اهالی رسانه و خبرنگاران حوزه سینما به عنوان موثرترین چهره سال سینمای ایران در سال ۹۶ انتخاب شده بود.

عبدالرضا کاهانی کارگردان سینما با تبریک به عطاران درباره او اینطور سخن گفت: «تبریک به رضا عطاران، خیلی خوشحالم که با شما سخن می گویم و در حال حاضر عطاران به عنوان چهره سال سینما انتخاب شده است. وقتی از چهره در سینما سخن می گوییم یاد چهره هایی مانند جرج کلونی یا نیوکل کیدمن می افتیم، منظورم این نیست که یاد رضا عطاران نمی افتیم. عطاران با همین چهره خیلی خوبی که دارد توانسته سال های سال ستاره سینما باشد و امید بدهد به کسانی که ناامید هستند.»

او ادامه داد: «من خیلی خوشحالم که عطاران بهانه ای شد تا با شما سخن بگویم، ای کاش عطاران رییس جمهور بود، کاش همه کاره بود، کاش نماینده مجلس بود. هر جا اگر عطاران بود وضعمون بهتر از این بود که الان هست. به زودی از هر فرصتی استفاده می کنم که با عطاران کار کنم.»

57244

کد خبر 803909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =