۰ نفر
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰

نیلسون دروازه‌بان اسبق پرسپولیس همچنان به دنبال مطالباتش از این باشگاه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه‌های ایرانی و بخصوص استقلال و پرسپولیس این روزها برای گرفتن پروانه حرفه‌ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در تلاش برای تسویه‌حساب با بدهکاران خود هستند. تکلیف تعدادی از این پرونده‌ها با فشار AFC روشن شده است. تعدادی از پرونده‌ها هم به خاطر مشکلات مالی بلاتکلیف مانده ولی باشگاه‌های ایرانی به دنبال رفع آن هستند.

پرسپولیس در این مدت تلاش زیادی کرد تا پرونده‌های خارجی خود را ببندد. گولج، گابریل و تعداد زیادی از طلبکاران توانستند مطالبات خود را از پرسپولیس بگیرند و بسیاری از پرونده‌های باشگاه ایرانی در فیفا مختومه شد. با این حال یکی از پرونده‌های خارجی که هنوز تکلیف آن مشخص نشده و حداقل باشگاه پرسپولیس در ارتباط با آن خبر رسمی و قطعی منتشر نکرده، شکایت نیلسون کوریا دروازه‌بان پرتغالی است که زمان سرمربیگری مانوئل ژوزه به پرسپولیس آمد.

این دروازه‌بان به دلیل دریافت نکردن مبالغ قراردادش بعد از جدایی از پرسپولیس، به فیفا شکایت کرد و فدراسیون جهانی فوتبال هم در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۸ (۱۵ تیرماه ۹۷) برای این پرونده رای داد. طبق نامه فیفا به پرسپولیس، این باشگاه ایرانی موظف بوده است ظرف ۳۰ روز مبلغ ۹۵ هزار دلار را به نیلسون پرداخت کند. البته فیفا برای پرسپولیس این حق را هم قائل شده بود که ظرف ۱۰ روز درخواست تجدیدنظر بدهد و به دادگاه عالی ورزش شکایت کند. در این مدت هم مصاحبه‌هایی از نیلسون مبنی بر شکایت از پرسپولیس منتشر شده است در حالی که این دروازه‌بان دو ماه پیش رای فیفا را گرفته بود ولی پرسپولیس در این ارتباط شفاف‌سازی نکرده است.

 

256 41

 

کد خبر 803921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =