رئیس کمیته امداد در سفر به استان لرستان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه گفت: سقف تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان روستایی کمیته امداد از ۲۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید پرویز فتاح، رییس کمیته امداد از افزایش صد درصدی اعتبار تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان روستایی خبر داد و گفت: سقف تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان روستایی کمیته امداد از ۲۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

اهدا سبد غذایی به همه افراد تحت پوشش
وی با بیان اینکه رشد نرخ تورم از خدمات کمیته امداد به محرمان پیشی گرفته است اعلام کرد: تا پایان شهریورماه به همه افراد تحت حمایت کمیته امداد سبد غذایی داده می‌شود.

مسکن روستایی

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه کمیته امداد در این شرایط حساس همراه مستضعفان است گفت: باتوجه به وضعیت اقتصادی کشور باید حمایت از محرمان و نیازمندان جامعه افزایش یابد‌‌.

800 مسکن روستایی لرستان ساخته میشود
فتاح با اشاره به اینکه مشارکت مردم لرستان در پنج‌ماهه نخست سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته ۷۷ درصد رشد داشته است گفت: تا پایان امسال ۸۰۰ واحد مسکن روستایی توسط سپاه پاسداران برای مددجویان لرستانی ساخته می‌شود که تمام منابع مالی مورد نیاز این طرح از منابع غیردولتی تأمین شده و آماده پرداخت است.

46

کد خبر 804151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =