کیهان نوشت: در حالی که یکی از بازیگران سریال «پدر» حاشیه‌ساز شده بود، یک سریال دیگر سیما، با بازی وی ساخته خواهد شد. این بازیگر که با انتشار عکس‌های نامتعارف، عدم تقید خود به مسائل دینی و ضوابط قانونی را نشان داده بود، گویا برای بازی در یک سریال دیگر سیما نامزد شده است.

متاسفانه بسیاری از بازیگران خوب و بد، با بازی در سریال‌های سیما به پول و شهرت می‌رسند و ناگهان با توهین به قوانین و ضوابط رسانه ملی در نقش واقعی خود ظاهر می‌شوند و برای برجسته شدن بیشتر، آگاهانه و ناآگاهانه با تخریب فرهنگ اسلامی- ایرانی به پیاده‌نظام بدخواهان ملت تبدیل می‌شوند. این افراد مدیون رسانه ملی‌اند اما علیه رسانه ملی فعالیت می‌کنند.

با این حال جای تعجب است که با وجود تجربیات گذشته و به‌خصوص تظاهر به بی‌اعتنایی به قیود مذهبی و قانونی، چرا باید یک بازیگر تازه‌کار غیرقابل اعتماد، دوباره مجوز برگشتن به قاب سیما را پیدا کند؟

23302

کد خبر 804301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • محسن A1 ۰۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
  7
  به قول علی پروین، آقای کیهان یه نگاه به سن این بازیگر بکن بعد یه نگاه هم به شناسنامه خودت بنداز. البته که اگه خجالت زده شی تعجب داره.
 • صادق A1 ۰۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
  22
  این بازیگری که شما فرمودید، سن کمی دارند. به من بگویید اگر او با این سن و سال اشتباه نکند، پیرمرد ۶۰ ساله باید اشتباه کند؟ همینطور شده که سرنوشت یک مملکت به گره های کور برخورده در زمانه ای که هیچ چیزی سرجایش نیست، انتظار نداشته باشید که مردم بدون خطا و اشتباه بمانند. مسئولین مملکت الی ماشاالله ایراد دارند و اشتباه می کنند؛ حال یک دختر ۱۹ ساله شده پیراهن عثمان؟ به او فرصت بدهید، می بینید که خیلی زود جزو بهترین های سینمای ایران خواهد شد.