تسنیم نوشت: مدیرآموزگار دبستان روستای آهکلان به مشکل تیربرق حیاط مدرسه‌اش اشاره می‌کند که کج شده و جان دانش‌آموزان را تهدید می‌کند اما تلاش‌های او برای حل این مشکل این نتیجه را داشته است «بیرون رانده‌شدنش از دفتر رئیس اداره برق شهرستان ماسال».

ظریفه کاظمی مدیرآموزگار مدرسه روستای آهکلان ماسال استان گیلان در برنامه تلویزیونی پرسشگر اظهار کرد: بنده در مدرسه روستای آهکلان مدیر آموزگار هستم یعنی علاوه بر مدیریت مدرسه کلاس دو پایه هم دارم و چون تعداد دانش‌آموزان مدرسه کم است، خدمتگزار هم نداریم و من و دو معلم دیگر تمام مدرسه را اداره می‌کنیم. او افزود: از زمانی که وارد مدرسه‌ آهکلان شده‌ام تیربرقی در حیاط مدرسه وجود دارد که کج شده و مشکلاتی را برای مدرسه ایجاد کرده است برای حل این مشکل 18 شهریور امسال به همراه همسرم به دفتر مدیر اداره برق شهرستان ماسال مراجعه کردم که بنده را از دفتر مدرسه بیرون کردند در حالیکه قبلا آموزش‌وپرورش مکاتباتی را به او داشت و قول داده بود تیر چراغ برق را از حیاط مدرسه خارج کند.

این مدیر آموزگار گفت: وقتی وارد دفتر مدیر اداره برق شدم، سلام کردم اما جوابی نداد و توجهی هم نکرد و به همراه فرد دیگری که در دفترش بود، مشغول کارهایش شد. وقتی دیدم توجهی به من نمی‌کند، خودم نشستم و ماجرا را تعریف کرده و گفتم، قول داده بودید تیر چراغ برق را از مدرسه جابه جا کنید، اما در پاسخ گفت که نمی‌توانم چنین کاری را انجام دهم. کاظمی ادامه داد: به مدیر اداره برق گفتم که تیر‌برق در حیاط مدرسه کج شده و جان بچه‌های مردم در خطر است چرا این کار را انجام نمی‌دهید؟ اگر بچه شما باشد اجازه می‌دهید در چنین مدرسه‌ای درس بخواند؟ که در پاسخ گفت مگر سرم درد می‌کند که فرزندم را به چنین مدرسه‌ای ببرم و در ادامه گفت چه کسی شما را به اتاق من راه داده است، بروید بیرون و منشی‌اش هم گفت من نبودم اینها خودشان وارد دفتر شدند. در نهایت ما را از دفترشان بیرون کردند و گفتند که مدیر جلسه دارد.

او با اشاره به اینکه همچنان تیربرق که کاملا کج شده در مدرسه است و کابل برق را می‌کشد که باعث کنده شدن کنتور برق مدرسه می‌شود، گفت:‌ من با کمال امیدواری وارد اداره برق شدن اما بی‌حرمتی دیدم باید توجه داشت که بچه‌های مردم در این مدرسه امانت هستند و باید فکری به حال این تیربرق کرد. این مدیر آموزگار در پایان تاکید کرد:‌مسئولانی که به جایی رسیده‌اند به این فکر کنند که خروجی مدارس کشور هستند و با تلاش معلمان به این جایگاه رسیده‌اند، درست است که جایگاه اقتصادی معلمان نسبت به سایر اقشار جامعه ضعیف است اما جایگاه اجتماعی معلمان نباید لطمه ببیند.

۴۲۲۳۸

کد خبر 804713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =