۰ نفر
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹

ایسنا نوشت: دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از انهدام دو باند بین المللی قاچاق موادمخدر و کشف بالغ بر یک تن و 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر در کرمان خبر داد .

دادخدا سالاری با تاکید بر اینکه ضربه به باندهای کلان و اصلی قاچاق مواد مخدر مورد تاکید دستگاه قضائی است،اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان پس از انجام یکسری اقدامات منسجم اطلاعاتی و رصد های شبانه روزی موفق شدند دو باند فعال قاچاق مواد مخدر را که مرزهای شرقی کشور وارد کشور نموده بودند ، در حین عبور این محموله ها از پهنای استان کرمان این باند ها را مورد ضربه قرار و مانع عبور مواد مخدر و توزیع آن در کشور شوند.

این مقام قضائی اعلام کرد: طی دو عملیات مجزا طی چند روز گذشته در مجموع بیش از یک تن تریاک، 128 کیلوگرم هروئین، 293 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات و چند دستگاه خودرو از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد،افزود: طی رصد اطلاعاتی مشخص گردید، قاچاقچیان قصد انتقال این محموله سنگین مواد مخدر را از پهنای جغرافیایی استان کرمان به سایر استان های عمقی کشور از جلمه اصفهان و تهران و خارج از کشور را داشتند که با هوشیاری ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان عملیات انتقال مواد مخدر آنان ناکام ماند.

46

کد خبر 804876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =