رئیس پلیس راه استان همدان گفت: عروس و داماد جوانی که حدود یک ماه از مراسم ازدواجشان گذشته بود، در برخورد پژو 405 با یک دستگاه کامیون به شکل دلخراشی جان باختند.

سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: عصر دیروز یک دستگاه پژو 405 که در جاده قروه درجزین به سمت روستای کاج در حرکت بود در 500 متری روستا، به صورت شاخ به شاخ با یک دستگاه کامیون بنز که در جهت مخالف در حال تردد بود برخورد کرد که متاسفانه در این حادثه خونبار عروس و داماد جوان در دم جان باختند.

با کمال تاسف، شدت این سانحه رانندگی به حدی بود که اجساد این دو جوان به سختی و با استفاده از دستگاه برش توسط نیروهای امدادی از داخل خودرو خارج شد.

بنابر اعلام کارشناسان فنی تصادفات پلیس راه، بی توجهی راننده پژو 405 به سمت مقابل و انحراف به چپ، عامل اصلی بروز این سانحه اعلام شده است.

سرهنگ عزیزی، علت بیشتر سوانح جاده‌ای را، بی‌توجهی راننده به جلو ناشی از سرگرم شدن به تنظیم سیستم صوتی، مکالمه با تلفن همراه، خوردن و آشامیدن و خواب آلودگی دانست و گفت: هنگام رانندگی باید از هر کاری که منجر به کاهش تسلط فرد به رانندگی و بی‌توجهی به جلو می‌شود پرهیز کرد.

وی از تمامی رانندگان درخواست کرد با توجه به روزهای پایانی تابستان و ترافیک سنگین در اکثر محورها، از شتاب در رانندگی پرهیز و با هوشیاری کامل و توجه به قوانین در جاده ها رانندگی کنند.

46

کد خبر 805131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =