وزارت نفت در واکنش به اظهارات جدید هدایت‌الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس توضیحاتی را به روزنامه شرق ارسال کرده است. این توضیح به دنبال آن است که خادمی حقوق 27 میلیونی را نادرست و عدد صحیح را 20میلیون دانسته بود.

در بخشی ازتوضیح وزارت نفت آمده است:

آقاي هدايت خادمي، عضو محترم كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي، پس از پاسخ وزارت نفت به اظهارات اخيرشان، در گفت‌وگو با روزنامه «شرق» منكر دريافت فيش حقوق 27‌ميليوني خود شده و مدعي شده‌اند ماه‌هاست كه حقوق نگرفته و با ارث پدري روزگار مي‌گذرانند. البته ايشان در دوره مديريت شركت حفاري شمال هم مدعي شده بودند حقوقي بابت اين مسئوليت دريافت نمي‌كنند. ما از ميزان تمكن و ارث پدري ايشان اطلاعات چنداني نداريم و ترجيح مي‌دهيم باور و پذيرش اين ادعاي جناب خادمي را كه في‌سبيل‌الله مشغول‌اند و از ارث پدري ارتزاق مي‌كنند، به افكار عمومي واگذار كنيم؛ اما چنانچه مايل باشند حاضريم فيش حقوقي‌شان را حداقل از باب يادآوري در اختيار خودشان قرار دهيم. 
هدایت الله خادمی
اما در مورد برخي ادعاهاي ديگر آقاي خادمي بايد گفت همه پرسنل وزارت نفت كه در خارج از تهران ساكن هستند، در صورت انتقال به تهران مشمول اسكان در آپارتمان‌هاي آ.اس.پ نمي‌شوند و چنانچه مشمول شوند، بايد در موعد مقرر نسبت به تخليه آن اقدام كنند، نه اينكه مانند ايشان پس از 10 سال و بعد از نامه‌نگاري به اين كار اقدام نمايند. البته وزارت نفت در راستاي صرفه‌جويي از سال گذشته و با دستور وزير محترم نفت نسبت به فروش منازل مسكوني در قالب مزايده اقدام نموده و اكنون ديگر چنين امكاني براي كسي در صنعت نفت ميسر نخواهد شد. 
ايشان در دفاع از مشي خود گفته‌اند: «در كشورهاي جهان سوم هركس افشاگري كند، در مظان انواع اتهام و برچسب قرار مي‌گيرد». هرچند كه مرور رسانه‌ها نشان مي‌دهد اين جناب آقاي خادمي‌اند كه همواره مشغول اتهام‌زني هستند؛ اما جا دارد يادآور شويم كه يكي ديگر از ويژگي‌هاي كشورهاي جهان سوم اين است كه در آنجا معمولا بايد كمي درباره عملكرد، نيت و احوالات برخي‌ها كه همواره ديگران را متهم به فساد و خيانت مي‌كنند، تأمل نماييم و بپرسيم چرا درباره دوره‌هاي مديريتي و ابهام‌هاي پيرامون خود شفاف‌سازي نمي‌كنند؟ 
17302
کد خبر 807462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 21
 • بی نام A1 ۰۵:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  45 0
  انسانم آرزوست
 • بی نام A1 ۰۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  46 1
  بر فرض 20 ملیون هم باشد باحقوق ماقابل قیاس نیست .
 • بی نام IR ۰۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  36 0
  خجالت بکشید
 • بی نام A1 ۰۵:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  43 1
  حواسمون هست که این عذر بدتر از گناهه
 • A1 ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  52 0
  این مبلغ برای این ها اصلا عددی نیست
 • علي A1 ۰۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  30 1
  اگر اين حرفهاي بالا راست است واقعا متاسفم و كلا بايد فاتحه انسانيت را خواند.
 • بی نام IR ۰۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  6 0
  فساد فساد فساد
 • بی نام A1 ۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  18 4
  وزارت نفتی ها چه کار شاقی انجام می دهند که مستحق دریافت چنین مبالغی هستند. بنده به عنوان یک معلم حاضرم آبدارچی یا دربان آنها باشم. آیا چنین اجازه ای را بنده می دهند. حاضرم مدرک کارشناسی ارشد خود را آتش بزنم، ولی با مدرک دیپلم به استخدام چنین وزارت خانه ثروتنمندی درآیم.