ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه اتریش گفت :سخنان ترامپ علیه تهران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در واقع تشویق به قیام مردمی در ایران بود.

«کارین کنایسل» وزیر امورخارجه اتریش ضمن انتقاد از سخنان ترامپ در مورد ایران اظهار کرد : سخنان رییس جمهور آمریکا چیز پنهانی در مورد تشویق به یک قیام مردمی در ایران نداشت. این موضوع باعث نگرانی زیاد تهران به دلیل عزم ترامپ برای سرنگونی حکومت می شود.

اتریش:ترامپ قصد جنگ علیه ایران دارد

براساس این گزارش رییس جمهور اتریش نیز در اظهار نظری در مورد سخنان رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد خاطرنشان کرد: از سخنان ترامپ در مورد ایران بوی جنگ به مشام می رسد.

الکساندر فان در بلن، رییس جمهور اتریش در جمع خبرنگاران اعزامی این کشور به نیویورک از سخنان رییس جمهور آمریکا علیه ایران انتقاد کرد و گفت: از سخنرانی رییس جمهور ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل اینگونه به نظر می رسد که دولت آمریکا دیر یا زود قصد به راه انداختن جنگ علیه ایران را دارد.

52311

کد خبر 807632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • بی نام A1 ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  21 29
  تحصیلکرده های ایرانی تا قانع نشوند که کاری در جهت منافع ملی است آن را انجام نمی دهند. مسلما هیچکدام هم به این نتیجه نرسیده اند که شورش باعث سعادت ملت می شود. عده ای متوهم در ایران وجود دارند که تا نوک دماغشان را می بینند و اتفاقا دوست دارند که خلاف جهت شنا کنند تا ژست روشنفکری به خودشان بگیرند. آنها هستند که می گویند جمهوری اسلامی بره و هرچی جاش بیاد خوبه. تعدادشان زیاد نیست اما روشن بینی پایینی دارند متاسفانه. ما هم آنها را همراه با مهار تحمل می کنیم چون آنها هم ایرانی هستند.
  • بی نام A1 ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
   4 3
   بله همه ایرانی ها چه تحصیلکرده و چه تحصیل نکرده دنبال آزادی و استقلال و پیشرفت ایران بوده و هستند. ایران مهد انسانهای آزاده و غیور است. اما فساد و تبعیض را بر نمی تابد. مردم از بی عدالتی و فساد ناراضی هستند و انتظار اصلاح دارند. اما صد البته هیچگاه حاضر به ذلت و استبداد و حکمفرمایی بیگانگان نمیشوند.
  • بی نام A1 ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
   0 1
   بله هیچ کشوری دوست ما نیست و همه دنبال منافع خودشون و استعمار و بهره کشی از ما هستند. شورش باعث میشه ایران هم به سوریه تبدیل بشه. مردم و مسئولین باید تنها بر اساس منافع کشورمون تصمیم بگیرند و از تصمیمات تنش زا جلوگیری کنند. ضمنا باید به جد با فساد و تبعیض برخورد بشه. ما نیاز به اصلاحات جدی داریم.