میزان نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترامپ در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل ادعا‌هایی واهی و اتهاماتی بی اساس به کشور‌های مختلفی همچون چین، روسیه و ایران وارد کرد و طبیعی است که جامعه جهانی او را به تمسخر بگیرد.

نقوی حسینی با اشاره به اظهارات ضد ایرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: وقتی که حرف‌های ترامپ مورد تمسخر سران کشور‌های خارجی حاضر در مجمع عمومی سازمان ملل قرار می‌گیرد این دیگر خود نشان می‌دهد سطح این اظهارات چقدر پایین بوده است.

وی افزود: ترامپ در سخنرانی خود ادعا‌هایی واهی و اتهاماتی بی اساس به کشور‌های مختلف هچون چین، روسیه و ایران وارد کرد و طبیعی است که جامعه جهانی او را به تمسخر بگیرد.

حسین نقوی حسینی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با همه کشورها، خواهان مراوده، گفت‌وگو و مذاکره است و اتفاقا مخالف هر نوع مناقشه در منطقه است.

نقوی حسینی با بیان اینکه هیچ وقت ایران آغاز گر هیچ تنشی نبوده است اظهار داشت: آمریکایی‌ها با همکاری عربستان داعش می‌سازند و به عراق و سوریه می‌فرستند و بعد می‌گویند که چرا ایران مشاوره نظامی و یا فعالیت مستشاری می‌کند. بنابر این این آمریکا است که منشأ درگیری‌هاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این آمریکایی‌ها هستند که در منطقه جنگ افروزی می‌کنند، اظهار داشت: ترامپ در سخنرانی خود فرافکنی کرد. آیا ما با عربستان قرارداد صد میلیارد دلاری تسلیحاتی بستیم و یا آمریکا؟ این آمریکا بود که قرارداد تسلیحاتی باعربستان امضا کرد پس باید گفت آمریکا به دنبال آتش افروزی در منطقه است.

 

23231

 

کد خبر 807754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =