اعتراض امام جمعه خرم‌آباد به مسئولان متولی شهدا/ انتقاد از رتبه دوم لرستان از نظر گران‌فروشی در کشور

امام جمعه موقت خرم آباد در خطبه های نماز جمعه این شهر از عدم شرکت برخی مسئولان متولی شهدا در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید الماسیان که در حادثه تروریستی اخواز به شهادت رسید بشدت انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، حجت الاسلام متقی نیا گفت: همه ما در مقابل شهدا مدیون و مسئول هستیم و بایستی به وظایف خود در قبال شهدا و جانبازان به نحو احسن عمل کنیم .

مراسم در شان شهید الماسیان نبود
وی افزود: متاسفانه در حالیکه در جنگ اقتصادی هستیم و همدلی راباید تقویت کنیم اما برخی مسئولان متولی شهدا در مراسم تشییع شهید هادی الماسیان در خرم آباد شرکت نکردند و این مراسم در شان آن شهید برگزار نگردید
امام جمعه موقت خرم آباد ادامه داد : مسئولانی که نام متولی شهدا و جانبازان را بدک می کشند حتی جایگاهی برای برگزاری مراسم تشییع برپا نکردند و در این کوتاهی کردند که باعث ناراحتی مدم شدند.

رتبه دوم لرستان در کشور از نظر گران‌فروشی
حجت الاسلام متقی نیا همچنین  در رابطه با اوضاع نابسامان فروش کالا در خرم آباد گفت: مسئولان باید کارگر بیچاره را که توان خرید ندارد را درک کنند من  بارها اعلام می کنم مسئولانی که به فکر اضافه کار و ساعت اداری هستند لایق نظام جمهوری اسلامی نیستند.

متقی نیا اظهار داشت : در بین ۳۱ استان اعلام می کنند لرستان در نرخ گران‌فروشی رتبه دوم کشور است، مسئولان چرا نظارت نمی کنند؟

حجت الاسلام متقی نیا همچنین از مدیران جهادی که در راستای رفع مشکلات مردم استان اقدام می کنند تقدیر کرد.

46

کد خبر 808047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =