نکونام: نساجی با کدام مربی به لیگ‌برتر رسید؟/ پارسال همه زانوی غم بغل گرفته بودید!

جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل سایپا حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از تساوی 1-1 نساجی و سایپا در مازندران جواد نکونام در نشست خبری حاضر شد و درباره این بازی و البته وضعیتی که برای خودش و تیمش به وجود آمده صحبت کرد.

نکونام گفت: می‌دانستیم با تیم قلدر سایپا بازی داریم که در هوا و ضدحمله خطرناک هستند. در همین نقاط هم روی یک اشتباه گل خوردیم. در کل در نیمه اول خوب بازی نکردیم و سایپا بهتر از ما بود. البته آن‌ها موقعیتی نداشتند و سوار بازی نبودند. پس  از گل یادمان آمد که باید فوتبال بازی کنیم و موقعیت‌هایی داشتیم که استفاده نکردیم. سایپا تیم جان‌داری است و مدعی قهرمانی در لیگ برتر است. تیم ما دیر از خواب بیدار شد و در نیمه اول خواب بودیم. ما بازی را در نیمه اول باختیم.

سرمربی نساجی اضافه کرد: یادمان نرود نساجی ۲۴ سال در لیگ برتر نبوده است. تماشاچی‌هایی که نساجی را دوست دارند، همیشه پای این تیم هستند. گلایه‌هایشان به جا است. باید این را در نظر داشته باشیم که با چه تیمی در کجا بازی می‌کنیم. سایپا از نظر فیزیکی برتر خوبی نسبت به تیم ما داشت. هواداران باید به یک چیز فکر کنند که موفقیت نساجی در گرو حمایت است. هیچ راه دیگری ندارند. اینکه امروز خوبیم یا بد، ‌هیچ دردی از ما دوا نمی‌کند. ما خوب برگشتیم به بازی اما دیر برگشتیم. بازیکنی که اشتباه کرد، پارسال در لیگ یک شرایط دیگری داشته اما امروز شرایط دیگری دارد. من به بازیکنان گفتم که فقط ناراحت یک چیز هستم، آن‌ هم هواداران هستند.

نکونام ادامه داد: شما نساجی هستید و در مقابل سایپا، مدعی قهرمانی است. نساجی میزبان است اما مدعی قهرمانی است. اگر صرفا حمله کنیم و گل بخوریم شما چه می‌گویید؟ اگر من کمی فوتبال بازی کردم، قوانین آن را می‌دانم که فوتبال قانون دارد. آن‌ها سرتر از ما هستند. ما بازیکن خارجی میلیاردی داریم؟ ما سپاهان بازی داریم، چه کار کنیم؟ لطفا منطقی صحبت کنید. اگر سایپا می‌برد صدر جدول بود. شما می‌دانید صدرجدول لیگ با این تعداد مدعی یعنی چه؟ من مشکلات را پیگیری می‌کنم ولی کدام تیم پایین جدول توانسته در خانه مدعی قهرمانی را ببرد. فوتبال قانون دارد.

او همچنین درباره وضعیت کار خودش گفت: نساجی پس از ۲۴ سال به لیگ برتر رسید؛ با کدام مربی به لیگ رسید؟ من پارسال که به نساجی آمدم، همه زانوی غم بغل گرفته بودند. یک شهر غم در چشمانش بود. چه اتفاقی افتاد؟ هر صحبتی فوتبالی باشد، من مخلص شما هم هستم. فوتبال قانون دارد و قانون آن این است که برای نتیجه باید مبارزه کنید. می‌توانید رئال مادرید باشید یا نساجی. قبول دارم که نیمه اول بد بازی کردیم اما در نیمه دوم خوب بودیم. مقصر اینکه در نیمه اول بد بودیم، من هستم.

43257

کد خبر 808079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =