باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نماینده آمریکا در سازمان ملل در توییتی با تکرار یاوه‌گویی‌های خود علیه کشورمان نوشت مقامات واشنگتن از گفتگو با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران لذت می‌برند.

نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل، در توییتی با تکرار گزافه‌گویی‌های خود علیه کشورمان نوشت مقامات واشنگتن از دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، لذت می‌برند.

او با انتشار تصویری از دیدارش با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مقر سازمان ملل در حساب توئیتر خود در اظهاراتی گزاف نوشت: «ما همیشه از ملاقات با نخست وزیر نتانیاهو برای گفتگو درباره چگونگی تداوم مبارزه با تعصبات ضداسرائیلی در سازمان ملل و خطری که ایران و تروریست‌های وابسته به آن نه تنها در خاورمیانه، بلکه در سراسر جهان عامل آن هستند، لذت می‌بریم.»

نیکی هیلی

این اظهارات در پی آخرین نمایش مضحک نتانیاهو علیه کشورمان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل مطرح می‌شود. او در اظهاراتش مدعی شد که ایران درباره ماهیت برنامه هسته‌ای خود به جهان دروغ گفته است و همچنان آرشیو قبلی هسته‌ای خود را حفظ کرده تا دوباره روزی به سمت ساخت بمب اتم حرکت کند و در ادامه، همانند نمایش‌های ضدایرانی قبلی خود با نشان دادن تصویری از «گوگل مپ» مدعی شد ایران یک مکان هسته‌ای سری دیگر در تهران دارد که حدود ۳۰۰ تن مواد رادیواکتیو را در آن نگهداری می‌کند!

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان، در صفحه توئیتر خود در واکنش به نمایش مضحک نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل نوشت: «هیچ نمایش و تردستی دیگری نخواهد توانست این حقیقت را پنهان کند که اسرائیل تنها رژیم دارنده یک برنامه تسلیحاتی مخفی و اعلام نشده شامل یک زرادخانه اتمی واقعی در منطقه ماست.»

2323

کد خبر 808136

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =