خیرین اردبیلی نیازهای تحصیلی ۷۰ درصد دانش‌آموزان محروم را تامین کردند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیرین اردبیلی با کمک‌ها و مساعدت‌های خود در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها، نیازهای تحصیلی ۷۰ درصد دانش‌آموزان محروم را تامین کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اردبیل، صفر توحیدی اظهار داشت: در مرحله نخست جسن عاطفه‌های بیش از 19 میلیارد ریال کمک مردمی برای تهیه لوازم آموزشی نظیر لوازم‌التحریر، کیف و پوشاک جمع‌آوری شد و خیرین اردبیلی با کمک‌ها و مساعدت‌های خود در مرحله نخستاین جشن، نیازهای تحصیلی 70 درصد دانش‌آموزان محروم را تامین کردند.

وی با قدردانی از کمک‌های مردم خیر و نیکوکار استان اردبیل در کمک به دانش‌آموزان نیازمند تصریح کرد: برای نخستین بار ما با بهره‌گیری از کمک‌های خیرین اردبیلی توانستیم نیازهای اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد و نیز دانش‌آموزان محروم و نیازمند را برای ورود به مدرسه تامین کنیم تا فقز و تنگدستی مانع از تحصیل هیچ یک از این دانش‌‌آموزان نباشد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در راستای تامین نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد 40 مرکز نیکوکاری در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند که این مراکز دو هزار سبد تحصیلی در اختیار دانش‌آموزان در سطح استان قرار داده‌اند و 570 کیف و لوازم‌التحریر نیز توسط بسیج اصناف به این دانش‌آموزان ارائه شده است.

دانش آموز

توحیدی از برگزاری مرحله دوم جشن نیکوکاری در مدارس استان خبر داد و افزود: برگزاری جشن گلریزان در دبیرستان‌های استان و نیز توزیع 170 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در مدارس ابتدایی و راهنمایی از برنامه‌ریزی‌های برای برگزاری مرحله دوم این جشن بوده که کمک‌های جمع‌آوری شده در اخیتار مدارس قرار می‌گیرد تا برای رفع نیازهای دانش‌آموزان بی‌بضاعت هزینه شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در حال حاضر پنج هزار و 400 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد بوده که علاوه بر این تعداد، دانش‌آموزانی که نیازمند بوده ولی تحت حمایت کمیته امداد نیستند نیز از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند تا مشکلی در تامین هزینه‌های تحصیلی نداشته باشند.

46

کد خبر 808163

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =