علی سلطانی‌مقدم: موظف به ترویج فرهنگ دفاع مقدس هستیم

علی سلطانی‌مقدم، سرپرست معاونت مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت : وظیفه داریم در هر جایگاه و مسئولیتی که هستیم فرهنگ دفاع مقدس را پاس داشته و آن را نهادینه کنیم.

به گزارش خبرآنلاین : علی سلطانی مقدم در بازديد از نمايشگاه هفته دفاع مقدس اظهار كرد: هفته دفاع مقدس یادآورِ رشادت های رزمندگان و شهدای والامقامی است که با نثار خون خود از میهن اسلامی و ارزش های انقلاب پاسداری کردند.

سرپرست معاونت مالی اقتصادی شهرداری کرج خون پاک شهدا را موجب حفظ عزت، اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: امسال اقدامات خوبی در این حوزه انجام و تلاش شد نمایشگاه هفته دفاع مقدس به بهترین شکل برگزار شود.

وی با بیان اینکه در بخش آماده‌سازی نمایشگاه هفته دفاع مقدس از تمام ظرفیت‌های اجرایی سازمان‌ها و مناطق شهرداری كرج استفاده شد، بیان کرد: وسعت نمایشگاه هفته دفاع مقدس امسال نسبت به سال گذشته گسترده‌تر بود و همه سازمان‌ها و مناطق شهرداری كرج مکلف شدند با برنامه‌ریزی مناسب در راستای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن این نمایشگاه همکاری کنند.

سلطاني مقدم در پایان یادآور شد: يكي از راه های ترویج فرهنگ شهادت طلبی اجرای برنامه های فرهنگی و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جوان است.

 

46

کد خبر 808259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =