۰ نفر
۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۹

ایسنا به نقل از سی ان بی سی گزارش داد: در نظرسنجی موسسه "بنک ریت" ۶۱ سالگی، بهترین سن بازنشستگی و ۶۳ سالگی واقع‌بینانه‌ترین سن برای بازنشستگی انتخاب شد.

 در این نظرسنجی که از افراد مختلف در ۱۰ منطقه آمریکا صورت گرفته است، سن ایده‌آل بازنشستگی ۶۱ سال عنوان شده است. سوز اورمن، مشاور مالی در همین رابطه گفت: امید به زندگی آمریکایی‌ها افزایش یافته است و بنابراین باید پس‌انداز بیش‌تری برای دوران بازنشستگی خود داشته باشید. در حال حاضر متوسط طول عمر افراد پس از بازنشستگی در آمریکا ۱۵ سال است اما درصورت بازنشستگی در ۶۱ سالگی باید برای یک دهه زندگی بیش‌تر پس‌انداز کرد.

در حال حاضر سن بازنشستگی در آمریکا حداقل ۶۲ سال و سن بهره‌مندی از مزایای کامل بازنشستگی ۶۶ سال است اما کسانی که متولد سال ۱۹۶۰ به بعد هستند، برای دریافت امکانات کامل بازنشستگی باید تا ۶۷ سالگی کار کنند.

هم‌چنین به گفته بورد آرتیکلز، از بین ۲۵ شهر برتر از نظر بازنشستگان آمریکایی بر اساس معیارهایی چون هزینه زندگی، مالیات بر درآمد بازنشستگان و تعداد جمعیت افراد بازنشسته، شهر هانتزویل در ایالت آلاباما در صدر قرار دارد و پس از این شهر، میلفورد در دلاور و کیپ کورال در فلوریدا در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.

223223

کد خبر 808473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • کارگر DE ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
    1 0
    شغل کارگری خودش سخت و طاقت فرسات یعنی کارگر از لحاظ جسمی زود فرسوده و خسته میشه ای کاش مدت بیمه بیکاری را افزایش بدهند تا کارگران بیکار نباشند و رفع خستگی کنند مدت بیمه بیکاری ناچیز است ای کاش قانونی برای بازنشستگی پیش از موعد مصوب و شامل همه کارگران شود حقوق کارگران را افزایش دهید کارگران امنیت شغلی ندارند