خط انتقال آب مشگین‌شهر بدون قطعی آب ترمیم شد

به دنبال شکستگی لوله ۷۰۰ خط انتقال آبرسانی مشکین شهر در اثر رانش صورت گرفت، خط انتقال آب مشکین شهر با تلاش همکاران امور آب و فاضلاب این شهر در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچگونه قطعی آب ترمیم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین از اردبیل، با توجه به شکسته شدن خط انتقال آب شهر مشکین شهر در یک کیلومتری آبگیر خیاو چایی ،با تلاش بی وقفه همکاران امور آب و فاضلاب این شهر و همکاران اعزامی از ستاد شرکت عملیات ترمیم و بازسازی لوله در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچگونه قطعی آب در سطح شهر به پایان رسید.

به دنبال شکستگی خط انتقال آب شهر مشکین شهر در اثر رانش زمین که در یک کیلومتری پایین دست آبگیر خیاو چایی صورت گرفت عملیات ترمیم لوله آسیب دیده به سرعت و بدون قطعی آب در سطح شهر صورت گرفت.

مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت با اعلام این خبر افزود:پس از کسب اطلاع از وضعیت لوله آسیب دیده و حضور در محل ،اقدامات اساسی و تمهیدات لازم جهت ترمیم خط انتقال ۷۰۰ میلیمتری آسیب دیده صورت گرفت.

اکبری فرد با اشاره به اطلاع رسانی در سطح شهر برای ذخیره سازی آب در صورت قطعی احتمالی آب شرب توسط شهروندان محترم ادامه داد:همکاران امور آب و فاضلاب مشکین شهر با بسیج تمام امکانات فنی موجود و اعمال مدیریت مصرف و ذخیره سازی مناسب آب در مخازن شهر و با اجرای عملیات بازسازی لوله آسیب دیده در سریعترین زمان ممکن موجبات جلوگیری از قطعی آب در سطح شهر را فراهم آوردند که با توجه به قطر لوله آسیب دیده و منطقه ای که رانش در آن صورت گرفته بود این عملیات در نوع خود بی سابقه بود

آب و فاضلاب شهری.

وی از تلاش مجموعه همکاران امور آب و فاضلاب مشکین شهر و از حضور و مساعدت فرماندار این شهر و مدیر کل مدیریت بحران استانداری و مدیر عامل آب منطقه ای و نیز همکاران معاونت بهره برداری تقدیر و تشکر نمود.

46

 

 

کد خبر 808787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =