فارس نوشت: مرد جوانی که با ضربه مرگبار چاقو به گردن همکار خود، او را کشته بود بازداشت شد.

روز اول مهر ماه سال جاری بود که ماموران کلانتری 114 غیاثی با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و از وقوع یک فقره قتل در مرغ‌فروشی در خیابان آیت‌‌الله سعیدی را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند. پس از اعلام این خبر بازپرس مرادی به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر و مشغول تحقیقات درباره این موضوع شدند.

بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که قاتل و مقتول کارگر مغازه مرغ‌فروشی و افعانستانی بودند که قاتل حدودا ۱۸ ساله با یک ضربه چاقو به گردن مقتول 18 ساله، او را به قتل رسانده و از محل متواری شده است. بازبینی دوربین‌های مداربسته حاکی از آن بود که مقتول داخل مغازه مشغول جابه‌جایی مرغ بوده که ناگهان پایش به قاتل خورده و همین موضوع موجب درگیری آنها شده است که در نهایت مقتول از مقابل مغازه یک بیل بر می دارد و به سمت قاتل حمله‌ور می شود و قاتل با یک ضربه چاقو به گردن مقتول، او را می کشد.

در نهایت با دستور بازپرس مرادی؛ پرونده ای در این زمینه در شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل و جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای بازداشت متهم فراری مشخص کرد او به کاشان رفته است. به این ترتیب متهم در کاشان بازداشت و امروز صبح برای انجام تحقیقات به دادسرای جنایی منتقل شد.

او گفت: در یک لحظه که مقتول پای مرا لگد کرد عصبانی شدم چراکه او تازه وارد بود و حس کردم با این کارش قصد تحقیر مرا دارد. به همین دلیل چاقوی قصابی را برداشتم و در حالیکه برادرش قصد ممانعت از درگیری بین ما را داشت یک ضربه چاقو به سمت گردنش پرتاب کردم. با دستور قاضی مرادی، متهم برای انجام ادامه تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

۴۲۲۳۸

کد خبر 809172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =