می‌گویند مهدی طارمی دارد خودش را به در و دیوار می‌کوبد که برگردد پرسپولیس!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او در این چند روزی که پرسپولیسی ها قطر بودند، بارها با هم تیمی هایش حرف زده است. بارها هم برای بزرگترهای تیم پیغام فرستاده و سعی کرده واسطه بتراشد برای برگشتن. او اما بعید است شانسی برای این کار داشته باشد. شرایط برایش طوری پیش رفته است که دیگر واقعا سخت می تواند برگردد. او بخشی از خاطرات بد پرسپولیسی ها شده است. همه سختی های امروز این تیم را هواداران و بازیکنان ریشه در ندانم کاری این بازیکن می دانند. بازیکنی که سال قبل هم تا پیشنهاد خوب گرفت، در این تیم نماند.

مهدی اما روند توپ خراب کردن هایش را در قطر هم ادامه داده و آنجا هم اصلا مثل ایران نیست که بازیکنی توپ خراب کند و انتظار داشته باشد که بماند. برای همین می داند همین روزهاست که عذرش را در قطر بخواهند. برای همین به برگشت فکر می کند. ولی مهدی پل های پشت سرش را خراب کرده. برانکو اصلا آدمی نیست که زیر بار این نوع بازیکنان برود. او همان برخوردی را با طارمی کرد که با رامین رضاییان داشت و قبل از آن هم با بازیکنان دیگری مثل مسلمان و احمدزاده و پیام صادقیان کرده بود.

اگرچه خیلی از آنهایی که طارمی را می شناسند و حتی به برانکو هم نزدیک هستند، اعتقاد دارند در ماجرای خیریت، آنچه باعث این محکومیت شد، نه طارمی که دفاع مدیران پیشین پرسپولیس بوده است اما این که او حالا یک کابوس برای هواداران است و علیپور طوری جایش را در تیم گرفته که کسی جای خالی اش را احساس نکند را بگذارید کنار اینکه برانکو چند روز قبل گفته بود غیر از بازیکنانی که دارم و خریدم برای نیم فصل، یار جدیدی نمی خواهم!

راستش  اگر این شایعات هم درست باشد، طارمیمسیری دشوار برای بازگشت به پرسپولیس دارد. درست مثل رامین رضاییان که حالا ناباورانه می گویند فقط از لیگ یک پیشنهاد جدی دارد!

41258
کد خبر 809583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =