تسنیم نوشت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از جمع‌آوری ۳۰ هزار صفحه مستندات درباره تخلفات صندوق رفاه دانشجویان خبر داد.

سید جواد ساداتی‌نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخباری مبنی بر وجود تخلفات در صندوق رفاه دانشجویان به کمیسیون واصل شده بود و کمیته‌ای در این زمینه تشکیل شد، گفت: با نامه‌نگاری‌های که با  وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان داشتیم به مسئولان این وزارتخانه و صندوق  اعلام کردیم مستندات خود را ارائه کنند.

وی ادامه داد: صندوق رفاه دانشجویان مستندات خود را با تاخیر به کمیسیون ارائه کرد و در حال حاضر مشغول بررسی این مستندات در کمیته مربوطه هستیم.

نماینده مردم کاشان در مجلس درباره تخلفاتی که در صندوق رفاه دانشجویی رخ داده افزود: نحوه انعقاد برخی قراردادها، اعطای وام‌ها و استخدام‌ها از جمله موضوعاتی است که در حال بررسی هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه حدود 30 هزار صفحه مستندات جمع‌آوری شده که پس از بررسی نتیجه آن اعلام می‌شود، اضافه کرد: پس از جمع‌بندی، گزارش تدوین شده را به کمیسیون ارائه می‌کنیم تا در صحن کمیسیون و صحن علنی پارلمان قرائت شود.

ساداتی‌نژاد اظهار داشت: پس از قرائت گزارش در صحن علنی پارلمان، اگر نظر نمایندگان بر وجود تخلف در صندوق رفاه دانشجویان مثبت بود، این گزارش در غالب ماده 236 آیین‌نامه داخلی پارلمان به قوه قضائیه ارجاع می‌شود.

29215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 810009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =