نیروی انتظامی مظهر اقتدار و امنیت است/باید زمینه ای فراهم کنیم که مردم با آرامش به کسب و کار بپردازن

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ولی نعمت ما مردم هستند و باید خادمان خوبی برای مردم باشیم و زمینه ای فراهم کنیم که مردم با رفاه و امنیت بیشتر به کسب و کار بپردازند.

به گزارش خبرآنلاین  دکتر محمدعلی نجفی در مراسم نیروی انتظامی که بمناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی برگزار شد، با تبریک هفته نیروی انتظامی به فعالان این عرصه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، افزود: نیروی انتظامی مقتدر مظهر امنیت و اقتدار است.

وی ادامه داد: در استان البرز نیز نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه خود امنیت و آرامش را در سایه همراهی و تعامل با سایر دستگاه های البرز فراهم کرده است.

دکتر نجفی گفت: اگرچه ایجاد امنیت وظیفه ای حاکمیتی است ولی در نظام مردم سالار همه باید در کنار یکدیگر باشیم تا رسالت مهم امنیت را برقرار کنیم.

وی افزود: باید فضایی فراهم شود که مردم در نهایت آرامش و بدون نگرانی، سرمایه های مادی و معنوی خود را حفظ کنند.
استاندار البرز اضافه کرد: حرکت و بالندگی در سایه امنیت محقق می شود از این رو حضور ارزشمند نیروی انتظامی در این مسیر، بستر را مهیا می کند.

وی گفت: پلیس مقتدر که ماهرانه و حرفه ای در تمامی صحنه ها حاضر است اکنون به صورت دانش بنیان و با بهره برداری از دانش روز دنیا همراه شده است.

دکترنجفی افزود: ولی نعمت ما مردم هستند و باید خادمان خوبی برای مردم باشیم و زمینه ای فراهم کنیم که مردم با رفاه و امنیت بیشتر به کسب و کار بپردازند.

 

46

کد خبر 810174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =